Μουντιάλ 2022: Απτόητοι οι οπαδοί του Κατάρ, άγγιξαν το 1-2 οι γηπεδούχοι (video)
intime.gr

Μουντιάλ 2022: Το Κατάρ άγγιξε το 1-2 κόντρα στο Εκουαδόρ.

Ο Άλμοελ Άλι στις καθυστερήσεις του πρώτου μέρους αστόχησε σε κεφαλιά στο ύψος της μικρής περιοχής και έχασε την ευκαιρία να μειώσει σε 1-2.

Οι οπαδοί του Κατάρ, πάντως, παρά το 0-2 του Εκουαδόρ συνεχίζουν απτόητοι στις εξέδρες.

Δείτε τα βίντεο

Επαφές της Τσέλσι με Έβερτον για Πίκφορντ!
Ρεμς: Κοινή συναινέσει «διαζύγιο» με τον Στιλ
Άστον Βίλα – Ολυμπιακός: Τα highlights του «ερυθρόλευκου» θριάμβου στο Conference League
Conference League: Η Φιορεντίνα πήρε προβάδισμα για την «OPAP Arena» με γκολ στο 91ο λεπτό