Europa League: Όλα τα ζευγάρια της κλήρωσης

Europa League: Όλα τα ζευγάρια της κλήρωσης

Δείτε όλα τα ζευγάρια του τρίτου προκριματικού γύρου του Europa League.

Αναλυτικά οι αντίπαλοι των ελληνικών ομάδων και τα ζευγάρια που προέκυψαν από την σημερινή κλήρωση: 

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ-Γκαμπάλα (Αζερμπαϊτζάν)/Γιαγκελόνια (Πολωνία)

Μακάμπι Τελ Αβίβ (Ισραήλ)/Ρέικιαβικ (Ισλανδία)-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

Ολιμπίκ Ντόνετσκ (Ουκρανία)-ΠΑΟΚ

Στουρμ Γκρατς Αυστρία)/Μλάντοστ Ποντγκόριτσα (Μαυροβούνιο)-Φενερμπαχτσέ (Τουρκία)

Κράσνονταρ (Ρωσία)-Σλόβαν Μπρατισλάβας (Σλοβακία)/Λίνγκμπι (Δανία)

Αϊντχόφεν (Ολλανδία)-Οσιγεκ (Κροατία)/Λουκέρνη (Ελβετία)

Νόρκεπινγκ (Σουηδία)/Τρακάι (Λιθουανία)-Σκεντίγια (ΠΓΔΜ)/Ελσίνκι (Φινλανδία)

Σάμροκ Ρόβερς (Ιρλανδία)/Μλάντα Μπόλεσλαβ (Τσεχία)-Καϊράτ Αλμάτι (Καζακστάν)/Σκεντέρμπεου (Αλβανία)

Ντιναμό Ζάγκρεμπ (Κροατία)–Βαντούζ (Λουξεμβούργο)/Οντ (Νορβηγία)

Αούστρια Βιέννης (Αυστρία)–Πρόγκρες Νίντερκορν (Λουξεμβούργο)/ΑΕΛ (Κύπρος)

Ντιναμό Βουκουρεστίου (Ρουμανία)-Αθλέτικ Μπιλμπάο (Ισπανία)

Αρκα Γκντίνια (Πολωνία)-Φερεντσβάρος (Ουγγαρία) ή Μίντιλαντ (Δανία)

Εστερσουντς (Σουηδία)/Γαλατασαράϊ (Τουρκία)-Ιντερ Μπακού (Αζερμπαϊτζάν)/Φολα Ες (Λουξεμβούργο)

Μπορντό (Γαλλία)-Νόμε Καλιου (Εσθονία)/Βιντεότον (Ουγγαρία)

Μακάμπι Τελβ Αβίβ (Ισραήλ)/Ρεϊκιαβικ KR (Ισλανδία)-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ/Γκόριτσα (Σλοβενία)

Βαλέτα (Μάλτα)/Ουτρέχτη (Ολλανδία)-Χάουγκεσουντ (Νορβηγία)/Λεχ Πόζναν (Πολωνία)

Κραϊόβα (Ρουμανία)-Μίλαν (Ιταλία)

Μπρόντμπι (Δανία/Βάασα (Φινλανδία)-Χάϊντουκ Σπλιτ (Κροατία)/Λέφσκι Σόφιας (Βουλγαρία)

Γάνδη (Βέλγιο)-Αλτάχ (Αυστρία)/Ντιναμό Μπρεστ (Λευκορωσία)

Αστρα Τζιούρτζιου (Ρουμανία)/Ζίρε (Αζερμπαϊτζάν)-Ολεξάντρια (Ουκρανία)

Εβερτον (Αγγλία)-Ρουζομπέροκ (Σλοβακία)/Μπραν (Νορβηγία)

Αμπερντίν (Σκωτία)/Σιρόκι Μπρίγεκ (Βοσνία)-Απόλλων Λεμεσσού (Κύπρος)/Ζαρια Μπαλτι (ΠΓΔΜ)

Ιρτις Πάβλονταρ (Καζακστάν)/Ερυθρός Αστέρας Βελιγραδίου (Σερβία)-Σπάρτα Πράγας (Τσεχία)

Μπεϊτάρ Ιερουσαλήμ (Ισραήλ)/Μπότεφ Πλόβντιβ (Βουλγαρία)-Μαρίτιμο (Πορτογαλία)

Ζενίτ Αγ.Πετρούπολης (Ρωσία)-Τρέντσιν (Σλοβακία)/Μπνέϊ Γεχούντα (Ισραήλ)

Μαρσέιγ (Γαλλία)-Οστάνδη (Βέλγιο)

Φράϊμπουργκ (Γερμανία)-Βαλούρ Ρέϊκιαβικ (Ισλανδία)/Ντομζάλε (Σλοβενία)

Κορκ Σίτι (Ιρλανδία)/ΑΕΚ Λάρνακας (Κύπρος)-Ραμποτνίτσκι (ΠΓΔΜ)/Ντιναμό Μινσκ (Λευκορωσία)

Ζελέζνιτσαρ (Βοσνία)/ΑΙΚ Στοκχόλμης (Σουηδία)-Μπράγκα (Πορτογαλία)

Λιέπαγια (Λετονία)/Σούντουβα (Λιθουανία)-Σιόν (Ελβετία)

Οι πρώτοι αγώνες θα διεξαχθούν στις 27 Ιουλίου και οι επαναληπτικοί στις 3 Αυγούστου.

 

Τέσσερα χρόνια χωρίς Τίτο (photos+videos)
Τέσσερα χρόνια χωρίς Τίτο (photos+videos)
«Καμία οφειλή της ΚΑΕ Παναθηναϊκός προς τον Ερασιτέχνη»
«Καμία οφειλή της ΚΑΕ Παναθηναϊκός προς τον Ερασιτέχνη»
Champions League: Αποθέωση Τζέραρντ για Σαλάχ
Champions League: Αποθέωση Τζέραρντ για Σαλάχ
Ρεάλ Μαδρίτης - Παναθηναϊκός Superfoods: Ο Πασκουάλ ξέρει από «break» στη Μαδρίτη
Ρεάλ Μαδρίτης - Παναθηναϊκός Superfoods: Ο Πασκουάλ ξέρει από «break» στη Μαδρίτη

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies
Με τη χρήση αυτού του ιστότοπου, αποδέχεστε τους Όρους Χρήσης