Οι τηλεοπτικές μεταδόσεις της Παρασκευής (24/04)
SHARE

Οι τηλεοπτικές μεταδόσεις της Παρασκευής (24/04)

Τέσσερις αγώνες από τα ευρωπαϊκά πρωταθλήματα φιλοξενεί το σημερινό τηλεοπτικό πρόγραμμά, την κλήρωση του Champions League και Europa League, αλλά και την αναμέτρηση του Παναθηναϊκού με τον Ολυμπιακό για τα πλέι οφ βόλεϊ γυναικών, στις 20.00 σε απευθείας μετάδοση από το Novasports 3.

Αναλυτικά οι αναμετρήσεις:

12.00 Τένις
ATP Tour World 250
Βουκουρέστι, προημιτελικός
OTE Sport 5

13.00 Ποδόσφαιρο
Κλήρωση Champions League και
Europa League
Novasports 1

13.30 Τένις
ATP Tour World 500
Βαρκελωνη, προημιτελικός
OTE Sport 5

14.00 Τένις
ATP Tour World 250
Βουκουρέστι, προημιτελικός
OTE Sport 5

15.30 Τένις
ATP Tour World 500
Βαρκελώνη, προημιτελικός
OTE Sport 5

17.30 Τένις
ATP Tour World 500
Βαρκελώνη, προημιτελικός
OTE Sport 5

18.30 Πόλο γυναικών
Euroleague
Ολυμπιακός – Κίνεφ Κίρισι
Novasports 4

19.30 Τένις
ATP Tour World 500
Βαρκελώνη, προημιτελικός
OTE Sport 5

19.30 Ποδόσφαιρο
Bundesliga 2
Μπόχουμ 1860 – Καϊζερσλάουτερν
OTE Sport 2

20.00 Βόλεϊ γυναικών
Πλει οφ Α1
Παναθηναϊκός – Ολυμπιακός
Novasports 3

20.15 Πόλο γυναικών
Euroleague
Ουίπεστ – Σαμπαντέλ
Novasports 4

21.30 Ποδόσφαιρο
Γαλλικό πρωτάθλημα
Μαρσέιγ – Λοριάν
Novasports 1

21.30 Ποδόσφαιρο
Bundesliga
Μάιντς – Σάλκε
OTE Sport 1

21.45 Ποδόσφαιρο
Primera Division
Κόρντομπα – Αθλέτικ Μπιλμπάο
OTE Sport 2

22.30 Ποδόσφαιρο
Πορτογαλικό πρωτάθλημα
Μπράγκα – Μπελενένσες
Novasports 2

23.00 WRC
Αργεντινή, πίστα
OTE Sport 5

02.00 Μπάσκετ
ΝΒΑ
Ντ. Μάβερικς – Χιούστον Ρόκετς
OTE Sport 4

Δεύτερη η Στεφανίδη, τρίτη η Κυριακοπούλου στο Diamond League
Δεύτερη η Στεφανίδη, τρίτη η Κυριακοπούλου στο Diamond League
Παίκτρια του Survivor 2 πήγαινε για γάμο και τελικά... χώρισε! Τι μεσολάβησε;
Παίκτρια του Survivor 2 πήγαινε για γάμο και τελικά... χώρισε! Τι μεσολάβησε;
AEK: Τέλος ο Μαυροειδής
AEK: Τέλος ο Μαυροειδής
Απόλλων Πόντου: «Μόνη λύση η άνοδος δύο ομάδων»
Απόλλων Πόντου: «Μόνη λύση η άνοδος δύο ομάδων»


Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies