Βύρωνας – Κένταυρος Βριλησσίων 3-2

Μεγάλη νίκη πήρε ο Βύρωνας που ανέτρεψε το εις βάρος του 1-2 του ημιχρόνου.

Μεγάλοι νικητές της αναμέτρησης του Βύρωνα με τον Κένταυρο Βριλησσίων ήταν οι γηπεδούχοι που επικράτησαν με 3-2. Στο 18’ ο Μανκόλι έβαλε μπροστά στο σκορ τους γηπεδούχους, ωστόσο μέχρι το τέλος του πρώτου ημιχρόνου, οι φιλοξενούμενοι είχαν ανατρέψει την κατάσταση με τέρματα  των Ζωίδη (30’) και Γεωργατσέλη (38’) με πέναλτι.

Στην επανάληψη ωστόσο οι γηπεδούχοι πέτυχαν ακόμα δύο τέρματα με μεγάλο πρωταγωνιστή τον Κέτερη ο οποίος σημείωσε και τα δύο τέρματα της ανατροπής (63’, 77’).

ΒΥΡΩΝΑΣ: Ζανί, Ρέλος, Αθανασάκης (46’ Μπόνιας), Ξερός, Καραχρήστος, Φαρμάκης, Σταύρου, Στεφανιδάκης, Μανκόλι, Ταράσης (53’ Κέτερης), Καγιούλης  (67’ Χαλάστρας)

ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ: Κάρος, Μιχαλόπολος, Δάνης (81’ Λέκος), Κουταλής, Γεωργατσέλης, Γκούμας, Μπότση, Ζαραμούσκας, Καμένος (67’ Ζικουνέ), Κούκαρης, Ζωίδης (55’ Κιούσης).