Άτταλος Νέας Περάμου – Θύελλα Ραφήνας 1-3

Σημαντική νίκη για την άνοδό της πήρε η Θύελλα Ραφήνας που πέρασε νικηφόρα 3-1 από την έδρα του Άτταλου Νέας Περάμου.

Στην πρώτη θέση του ομίλου των μπαράζ ανόδου έμεινε η Θύελλα Ραφήνας που πήρε σπουδαία εκτός έδρας νίκη με 3-1 επί του Άτταλου Νέας Περάμου. Οι φιλοξενούμενοι μπήκαν δυνατά και στο 16΄με τέρμα του Χαρακτίδη άνοιξαν το σκορ. Στο 38’ ο Τασσόπουλος έκανε το 2-0 για να «καθαρίσει» ουσιαστικά για την ομάδα του.

Στην επανάληψη η Ραφήνα έφτασε και σε τρίτο τέρμα στο 61’ με τον Μπουτζακά, για να μειώσουν απλά οι γηπεδούχοι με γκολ του Κατσαφάρου στις καθυστερήσεις.

ΑΤΤΑΛΟΣ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ: Μιχελής, Τζαφέρης, Πέγκος (46’ Τσαούσης), Στεφανής, Μονέ, Καλαϊτζίδης (58’ Κυρίτσι), Τζελάι (65’ Κατσάφαρος), Καραμπλάκας, Κουσίδης, Στρατάκης, Γκουτσούλας
ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ: Κατσιούλης, Μπαξεβάνης, Οικονόμου (74’ Προδρόμου), Ντόσκας (65’ Θανόπουλος), Τασσόπουλος, Γεραγωτέλης, Χαρακτίδης, Τσέλιος, Μουτζακάς, Κατσούγκρης, Αποστολάτος (57’ Λάμπρου).

Μπαρτσελόνα: Η διαδικτυακή... αλληλοαποθέωση Μέσι, Σουάρες άναψε «φωτιές»!
Κατρουζανάκης: «Είμαι πολύ ικανοποιημένος από τη σκληρή δουλειά και το οικογενειακό κλίμα»
Μαρτίνς: «Σίγουρα θα έρθουν δεξί κι αριστερό μπακ»
Παναθηναϊκός: Κατοχή της μπάλας και προσοχή στον Τόρζε ζήτησε ο Πογιάτος

Το Παλάτι ανακοίνωσε την εγκυμοσύνη που περιμέναμε με ενθουσιασμό

Κορονοϊός: Απαγόρευση κυκλοφορίας και αποστολή SMS στο 13033 - Αυτά τα 4 νέα μέτρα έρχονται

Καιρός: Ερχεται διπλή διαταραχή! Η ανάλυση της ΕΜΥ για το έκτακτο δελτίο επιδείνωσης!