Άτταλος Νέας Περάμου – Θύελλα Ραφήνας 1-3

Σημαντική νίκη για την άνοδό της πήρε η Θύελλα Ραφήνας που πέρασε νικηφόρα 3-1 από την έδρα του Άτταλου Νέας Περάμου.

Στην πρώτη θέση του ομίλου των μπαράζ ανόδου έμεινε η Θύελλα Ραφήνας που πήρε σπουδαία εκτός έδρας νίκη με 3-1 επί του Άτταλου Νέας Περάμου. Οι φιλοξενούμενοι μπήκαν δυνατά και στο 16΄με τέρμα του Χαρακτίδη άνοιξαν το σκορ. Στο 38’ ο Τασσόπουλος έκανε το 2-0 για να «καθαρίσει» ουσιαστικά για την ομάδα του.

Στην επανάληψη η Ραφήνα έφτασε και σε τρίτο τέρμα στο 61’ με τον Μπουτζακά, για να μειώσουν απλά οι γηπεδούχοι με γκολ του Κατσαφάρου στις καθυστερήσεις.

ΑΤΤΑΛΟΣ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ: Μιχελής, Τζαφέρης, Πέγκος (46’ Τσαούσης), Στεφανής, Μονέ, Καλαϊτζίδης (58’ Κυρίτσι), Τζελάι (65’ Κατσάφαρος), Καραμπλάκας, Κουσίδης, Στρατάκης, Γκουτσούλας
ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ: Κατσιούλης, Μπαξεβάνης, Οικονόμου (74’ Προδρόμου), Ντόσκας (65’ Θανόπουλος), Τασσόπουλος, Γεραγωτέλης, Χαρακτίδης, Τσέλιος, Μουτζακάς, Κατσούγκρης, Αποστολάτος (57’ Λάμπρου).

Μακάμπι Τελ Αβίβ: Χωρίς Μπάλντγουϊν στο Game 2 με τον Παναθηναϊκό
Super League: "Αγκαλιά" με τον τίτλο η ΑΕΚ!
ΑΕΚ - Παναθηναϊκός 3-0: Βήμα τίτλου με εμφάνιση... Πρωταθλήτριας για την «Ένωση»
Άρης-Ολυμπιακός 1-1: Γκέλαρε στη Θεσσαλονίκη