Το πρόγραμμα της ΕΠΣΑ

Το πρόγραμμα της ΕΠΣΑ

Από την ΕΠΣ Αθηνών, ανακοινώθηκε το πρόγραμμα των αγώνων που θα πραγματοποιηθούν το σαββατοκύριακο (21 και 22/1).

Αναλυτικά το πρόγραμμα:

Σάββατο (21/1), ώρα έναρξης 15:00

Αγίων Αναργύρων: Άγιοι Ανάργυροι – Πεύκη
Ακαδημίας Πλάτωνα: Αίας Αθηνών – Δάσος
Γαλατσίου: Πατήσια – Ειρήνη
Γλυφάδας: Ποσειδώνας – Ατρόμητος Χαλανδρίου
Γουδή: Άγιος Θωμάς – Φωστήρας Καισαριανής
ΔΑΚ Αιγάλεω: Ορφέας – Χαλάνδρι
Δημοτικό Βύρωνα Εργάνη: Βύρωνας – Βριλήσσια
Δημοτικό Ιλίου: Α.Ε. Ιλίου – Απόλλων 2006
Ελληνικού: Παγκράτι – Α.Ε. Αιγάλεω
Ζωγράφου: Αστέρας Ζωγράφου – Αθηναϊκός
Ηλιούπολης Β΄: Χαραυγιακός – Ιάσωνας
Ηφαίστου: Τόλμη – Κεραυνός Πετρούπολης
Καλαμακίου: Καλαμάκι - Ελπίδα
Κάτω Αχαρνών: Άτταλος – Γ.Σ. Αργυρούπολης
Κάτω Χαλανδρίου: Απόλλων Χαλανδρίου – Δάφνη Αθηνών
Κυψέλης: Αθηναΐδα – Ιπποκράτης
Μελισσίων: Ανθούπολη – Δάφνη Παλαιού Φαλήρου
Μεταμόρφωσης / Λυκόβρυσης: Λυκόβρυση – Κοψαχείλα
Νέας Ερυθραίας: Πανερυθραϊκός – Χολαργός
Νέας Ιωνίας: Ελευθερούπολη – Καματερό
Νήαρ Ηστ: Πανιώνιος Καισαριανής – Κολωνός
Ορυζόμυλων: Ιεράπολη – Άτλας Κυψέλης
Πετρούπολης Γ΄: Αναγέννηση Πετρούπολης – Πέρα Κλουμπ
Πεύκης: Μαρούσι – Υμηττός
Ρουφ: Κεραμεικός – ΠΟΨ
«Σ. Αγγελόπουλος»: Παλαιό  Φάληρο – Αστέρας 2004
Υμηττού: Θρίαμβος Αθηνών – Παπάγος
Χαλανδρίου: Παράδεισος – Τερψιθέα
Χρυσούπολης: Χρυσούπολη – Πετράλωνα
Χωράφας: Άμιλλα – Φοίνικας Καλλιθέας

Κυριακή (22/1)

Αγίων Αναργύρων (15:00): Χαλκηδονικός – Θρίαμβος Χαϊδαρίου
Ακαδημίας Πλάτωνα (11:00): Λαρισαϊκός – Αγία Ελεούσα
Ακαδημίας Πλάτωνα (15:00): Α.Ο. Κωφών – Άφοβος
Αργυρούπολης Α΄(15:00): Λαύρα – Φοίνικας Περιστερίου
Βριλησσίων (15:00): Κένταυρος – Αστέρας Εξαρχείων
Γαλατσίου (15:00): Κορωνίδα – Πήγασος
Γουδή (15:00): Ιλίσια 2004 – Κηφισιά 2010
ΔΑΚ Αιγάλεω (15:00): Διαγόρας – Φωστήρας Ηλιούπολης
Δημοτικό Βύρωνα Εργάνη (15:00): Αρμενική – Αρίωνας
Δημοτικό Ηρακλείου (15:00): Α.Ε. Ηρακλείου – ΠΑΣ Γαλάτσι
Δημοτικό Στάδιο Βύρωνα (15:00): Δόξα Βύρωνα – Χαϊδάρι
Δημοτικό Στάδιο Ιλίου (15:00): Ολυμπιακός Νέων Λιοσίων – Αττικός
Ελληνικού (11:00): Σούρμενα – Ήφαιστος
Ηφαίστου (10:00): Α.Ε. Περιστερίου – Κρόνος Αθηνών
Καλαμακίου (11:00): Νέα Σμύρνη – Νέα Ζωή
Κυψέλης (10:00): Ολυμπιακός Κυψέλης – Ηρακλής Περιστερίου
Κυψέλης (15:00): Αμπελόκηποι – Νίκη Αλίμου
Μελισσίων (15:00):Ακάδημος – Γκυζιακός
Μεταμόρφωσης / Λυκόβρυσης (11:00): Α.Ε. Μεταμόρφωσης – Διάνα
Νέας Ιωνίας (10:30): Αλσούπολη – Νεοπεντελικός
Νήαρ Ηστ (11:30): Καισαριανή – Πλάτωνας
Ορυζόμυλων (15:00): Κεραυνός Αγίας Βαρβάρας – Απόλλων Περιστερίου
Πετρούπολης Γ΄(11:00): Αίμος – Θύελλα Περιστερίου
Πετρούπολης Γ΄(15:00): Άρης Πετρούπολης – Άγιος Ιερόθεος
Πεύκης (11:00): Αετός Καλλιθέας – Α.Ο. Ιλίου
Ρουφ (11:00): Κουκάκι – Κηπούπολη
Ρουφ (15:00): Πανθησειακός – Άγιος Δημήτριος
«Σ. Αγγελόπουλος» (15:00): Ταταύλα – Κρόνος Αιγάλεω
Τραχώνων (15:00): Θύελλα Αγίου Δημητρίου – Βοτανικός
Υμηττού (15:00): Προμηθέας – Άρης Βύρωνα
Χαλανδρίου: (11:00): Τριφυλλιακός – Ερμής Ειρήνη
Χρυσούπολης (11:00): Γαλαξίας – Αργυρούπολη
Χωράφας (11:00): Πράσινα Πουλιά – Άρης Χολαργού

ΠΑΟΚ: Φουλ επίθεση για… τίτλο!
ΠΑΟΚ: Φουλ επίθεση για… τίτλο!
Πρόγραμμα επιδότησης ανέργων 18-24 με 1.470 €
Πρόγραμμα επιδότησης ανέργων 18-24 με 1.470 €
Απίστευτο! Έκανε ρεκόρ ο Ρονάλντο χωρίς να σκοράρει στο Μόναχο
Απίστευτο! Έκανε ρεκόρ ο Ρονάλντο χωρίς να σκοράρει στο Μόναχο
Παναθηναϊκός Superfoods: Αυτοί σφυρίζουν το Game 4 στην Μαδρίτη (photo)
Παναθηναϊκός Superfoods: Αυτοί σφυρίζουν το Game 4 στην Μαδρίτη (photo)

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies
Με τη χρήση αυτού του ιστότοπου, αποδέχεστε τους Όρους Χρήσης