Παγκόσμιο Κύπελλο Μπάσκετ 2019: Το πρόγραμμα της διοργάνωσης - Οι ώρες και τα κανάλια των αγώνων
SHARE

Παγκόσμιο Κύπελλο Μπάσκετ 2019: Το πρόγραμμα της διοργάνωσης - Οι ώρες και τα κανάλια των αγώνων

Παγκόσμιο Κύπελλο Μπάσκετ 2019: Δείτε τι συνέβη την δεύτερη ημέρα του Μουντομπάσκετ αλλά και το συνολικό πρόγραμμα της διοργάνωσης.

Συνεχίζεται σήμερα η δράση στο Παγκόσμιο Κύπελλο Μπάσκετ 2019 της Κίνας, με δυνατές αναμετρήσεις που αναμένεται να προσφέρουν σούπερ θέαμα στους φιλάθλους.

Δείτε το αναλυτικό πρόγραμμα του Παγκοσμίου Κυπέλλου 2019 και το πρόγραμμα των τηλεοπτικών μεταδόσεων

Σάββατο 31 Αυγούστου

Ανγκόλα - Σερβία 59-105
Πολωνία - Βενεζουέλα 80-69
Ρωσία - Νιγηρία 82-77
Ιράν - Πουέρτο Ρίκο 81-83 
Φιλιππίνες - Ιταλία 62-108
Ακτή Ελεφαντοστού - Κίνα 55-70
Ισπανία - Τυνησία 101-62
Αργεντινή - Νότια Κορέα 95-69

Κυριακή 1 Σεπτεμβρίου

Καναδάς - Αυστραλία 92-108
Νέα Ζηλανδία - Βραζιλία 94-102
Δομινικανή Δημοκρατία - Ιορδανία  80-76 
Τουρκία - Ιαπωνία 86-67
Σενεγάλη - Λιθουανία 47-101
Ελλάδα - Μαυροβούνιο 85-60
Τσεχία - ΗΠΑ 67-88
Γαλλία - Γερμανία 78-74 

Δευτέρα 2 Σεπτεμβρίου

10.30: Ιταλία - Ανγκόλα, ΕΡΤ 2
11.00: Βενεζουέλα - Ακτή Ελεφαντοστού, ert.gr
11.30: Νιγηρία - Αργεντινή, ΕΡΤ SPORTS
11.30: Τυνησία - Ιράν, ert.gr
14.30: Σερβία - Φιλιππίνες, ΕΡΤ 3
15.00: Κίνα - Πολωνία, ΕΡΤ 2
15.30: Πόρτο Ρίκο - Ισπανία, ΕΡΤ SPORTS
15.30: Νότια Κορέα - Ρωσία, ert.gr

Τρίτη 3 Σεπτεμβρίου

10.30: Αυστραλία - Σενεγάλη, ert.gr
11.00: Μαυροβούνιο - Νέα Ζηλανδία, ΕΡΤ SPORTS
11.30: Ιαπωνία - Τσεχία, ΕΡΤ 2
11.30: Γεωργία - Δομινικανή Δημοκρατία, ert.gr
14.30: Λιθουανία - Καναδάς, ΕΡΤ 3
15.00: Βραζιλία - Ελλάδα, ΕΡΤ SPORTS
15.30: ΗΠΑ - Τουρκία, ΕΡΤ 2
15.30: Ιορδανία - Γαλλία, ert.gr

Τετάρτη 4 Σεπτεμβρίου

10.30: Ανγκόλα - Φιλιππίνες, ΕΡΤ 2
11.00: Ακτή Ελεφαντοστού - Πολωνία, ert.gr
11.30: Πόρτο Ρίκο - Τυνησία, ΕΡΤ SPORTS
11.30: Νότια Κορέα - Νιγηρία, ert.gr
14.30: Ιταλία - Σερβία, ΕΡΤ 2
15.00: Βενεζουέλα - Κίνα, ert.gr
15.30: Ρωσία - Αργεντινή, ΕΡΤ SPORTS
15.30: Ισπανία - Ιράν, ert.gr

Πέμπτη 5 Σεπτεμβρίου

10.30: Καναδάς - Σενεγάλη, ert.gr
11.00: Βραζιλία - Μαυροβούνιο, ΕΡΤ SPORTS
11.30: Τουρκία - Τσεχία, ΕΡΤ 2
11.30: Γερμανία - Ιορδανία, ert.gr
14.30: Λιθουανία - Αυστραλία, ΕΡΤ 3
15.00: Ελλάδα - Νέα Ζηλανδία, ΕΡΤ SPORTS
15.30: ΗΠΑ - Ιαπωνία, ΕΡΤ 2
15.30: Δομινικανή Δημοκρατία - Γαλλία, ert.gr

Παρασκευή 6 Σεπτεμβρίου

11.00: Αγώνας 2ης φάσης ομίλων, ΕΡΤ SPORTS
11.00: Αγώνας 2ης φάσης ομίλων, ert.gr
11.00: Αγώνας 2ης φάσης ομίλων, ert.gr
11.30: Αγώνας 2ης φάσης ομίλων, ΕΡΤ 2
15.00: Αγώνας 2ης φάσης ομίλων, ΕΡΤ SPORTS
15.00: Αγώνας 2ης φάσης ομίλων, ΕΡΤ 3
15.00: Αγώνας 2ης φάσης ομίλων, ert.gr
15.30: Αγώνας 2ης φάσης ομίλων, ΕΡΤ 2

Σάββατο 7 Σεπτεμβρίου

11.00: Αγώνας 2ης φάσης ομίλων, ΕΡΤ SPORTS
10.30: Αγώνας 2ης φάσης ομίλων, ert.gr
11.00: Αγώνας 2ης φάσης ομίλων, ert.gr
11.00: Αγώνας 2ης φάσης ομίλων, ΕΡΤ 2
14.30: Αγώνας 2ης φάσης ομίλων, ert.gr
15.00: Αγώνας 2ης φάσης ομίλων, ΕΡΤ 2
15.00: Αγώνας 2ης φάσης ομίλων, ΕΡΤ 3
15.30: Αγώνας 2ης φάσης ομίλων, ΕΡΤ SPORTS

Κυριακή 8 Σεπτεμβρίου

11.00: Αγώνας 2ης φάσης ομίλων, ΕΡΤ SPORTS
11.00: Αγώνας 2ης φάσης ομίλων, ert.gr
11.00: Αγώνας 2ης φάσης ομίλων, ert.gr
11.30: Αγώνας 2ης φάσης ομίλων, ΕΡΤ 2
15.00: Αγώνας 2ης φάσης ομίλων, ΕΡΤ SPORTS
15.00: Αγώνας 2ης φάσης ομίλων, ΕΡΤ 3
15.00: Αγώνας 2ης φάσης ομίλων, ert.gr
15.30: Αγώνας 2ης φάσης ομίλων, ΕΡΤ 2

Δευτέρα 9 Σεπτεμβρίου

10.30: Αγώνας 2ης φάσης ομίλων, ert.gr
11.00: Αγώνας 2ης φάσης ομίλων, ert.gr
11.00: Αγώνας 2ης φάσης ομίλων, ΕΡΤ 2
11.30: Αγώνας 2ης φάσης ομίλων, ΕΡΤ SPORTS
14.30: Αγώνας 2ης φάσης ομίλων, ert.gr
15.00: Αγώνας 2ης φάσης ομίλων, ΕΡΤ 2
15.00: Αγώνας 2ης φάσης ομίλων, ΕΡΤ 3
15.30: Αγώνας 2ης φάσης ομίλων, ΕΡΤ SPORTS

Τρίτη 10 Σεπτεμβρίου

14.00: Προημιτελικός, ΕΡΤ SPORTS
16.00: Προημιτελικός, ΕΡΤ SPORTS

Τετάρτη 11 Σεπτεμβρίου

14.00: Προημιτελικός, ΕΡΤ SPORTS
16.00: Προημιτελικός, ΕΡΤ SPORTS

Πέμπτη 12 Σεπτεμβρίου

14.00: Αγώνας κατάταξης 5-8, ΕΡΤ SPORTS
16.00: Αγώνας κατάταξης 5-8, ΕΡΤ SPORTS

Παρασκευή 13 Σεπτεμβρίου

11.00: Ημιτελικός, ΕΡΤ SPORTS
15.00: Ημιτελικός, ΕΡΤ SPORTS

Σάββατο 14 Σεπτεμβρίου

11.00: Αγώνας κατάταξης 7-8, ΕΡΤ SPORTS
15.00: Αγώνας κατάταξης 5-6, ΕΡΤ SPORTS

Κυριακή 15 Σεπτεμβρίου

11.00: Μικρός τελικός, ΕΡΤ SPORTS
15.00: Τελικός, ΕΡΤ SPORTS


Τι αλλάζει για τα Airbnb από την 1η Ιουνίου
Τι αλλάζει για τα Airbnb από την 1η Ιουνίου
ΑΟ Τρίκαλα: Τα σενάρια για την παραμονή!
ΑΟ Τρίκαλα: Τα σενάρια για την παραμονή!
Το τέλος για τις Χρυσές Σφαίρες; Επιστροφές βραβείων, μποϊκοτάζ και διαμαρτυρίες
Το τέλος για τις Χρυσές Σφαίρες; Επιστροφές βραβείων, μποϊκοτάζ και διαμαρτυρίες
Διαγόρας: Ξεκινά την Τετάρτη για τον Ιωνικό
Διαγόρας: Ξεκινά την Τετάρτη για τον Ιωνικό

Ισραήλ: Οι αντιδράσεις όταν ήχησαν οι σειρήνες – Έπεσαν στο έδαφος για να καλυφθούν (video+photos)

Ισραήλ: Οι αντιδράσεις όταν ήχησαν οι σειρήνες – Έπεσαν στο έδαφος για να καλυφθούν (video+photos)

Τζέιμς Καφετζής: Γιατί αποχωρεί από το Survivor - «Βόμβα» στα θεμέλια του παιχνιδιού

Τζέιμς Καφετζής: Γιατί αποχωρεί από το Survivor - «Βόμβα» στα θεμέλια του παιχνιδιού

Γλυκά Νερά: Συντετριμμένη η οικογένεια της 20χρονης από το άγριο έγκλημα - Επικηρύχθηκαν οι δράστες

Γλυκά Νερά: Συντετριμμένη η οικογένεια της 20χρονης από το άγριο έγκλημα - Επικηρύχθηκαν οι δράστες

Κρήτη: Απίστευτος καυγάς στα Μάλια - Βγήκαν τα τσεκούρια στη μέση του δρόμου!

Κρήτη: Απίστευτος καυγάς στα Μάλια - Βγήκαν τα τσεκούρια στη μέση του δρόμου!

Σοκ στην ΑΕΚ: Στο νοσοκομείο παίκτης της μετά από σοβαρό τροχαίο

Σοκ στην ΑΕΚ: Στο νοσοκομείο παίκτης της μετά από σοβαρό τροχαίο

Λαμία: Πήγαν να κάνουν το εμβόλιο και η γιατρός τους έλεγε να μην το κάνουν γιατί κινδυνεύουν!

Λαμία: Πήγαν να κάνουν το εμβόλιο και η γιατρός τους έλεγε να μην το κάνουν γιατί κινδυνεύουν!

Κορονοϊός: Σε ποια σημεία θα πραγματοποιηθούν την Τετάρτη (12/5) έλεγχοι rapid test από τον ΕΟΔΥ

Κορονοϊός: Σε ποια σημεία θα πραγματοποιηθούν την Τετάρτη (12/5) έλεγχοι rapid test από τον ΕΟΔΥ

Lockdown: Πώς θα γίνονται ακτοπλοϊκά και αεροπορικά ταξίδια - Τι ισχύει για τεστ και εμβολιασμένους

Lockdown: Πώς θα γίνονται ακτοπλοϊκά και αεροπορικά ταξίδια - Τι ισχύει για τεστ και εμβολιασμένους