ΠΑΟΚ: Με μεγάλη ανατροπή, πήρε προβάδισμα κόντρα στην Μπρνο
INTIME.GR

Προβάδισμα πρόκρισης με επική ανατροπή πήρε ο ΠΑΟΚ, λυγίζοντας 3-2 σετ την Μπρνο, στο πρώτο ματς για τους «32» του CEV Cup.

Ο ΠΑΟΚ αν και βρέθηκε πίσω στα σετ με 2-0 τελικά έκανε την μεγαλη ανατροπή και έφτασε στη νίκη με 3-2 σετ κόντρα στην Μπρνο αποκτώντας προβάδισμα για πρόκριση στους 32 του CEV Cup.

Στη ρεβάνς της ερχόμενης Τετάρτης (21/12 – 19:00) ο ΠΑΟΚ θέλει τη νίκη για να πάρει την πρόκριση, ενώ σε περίπτωση ήττας με 3-2 σετ το ματς θα κριθεί στο χρυσό σετ.

Τα σετ: 14-25, 15-25, 25-22, 25-10, 15-11

Κιλιάν Εμπαπέ: Πιέσεις του Εμανουέλ Μακρόν στη Ρεάλ Μαδρίτης για να παίξει στους Ολυμπιακούς Αγώνες
Ο Παναθηναϊκός στέφθηκε 4η φορά πρωταθλητής Ευρώπης στο «σπίτι» του! (photos+video)
Αθλητικές μεταδόσεις: Πού θα δείτε Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ και Νάπολι
Παναθηναϊκός: «Στο στόχαστρο ο Αντώνης Παπαδόπουλος της Ντόρτμουντ»