Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας (17/3)

Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας (17/3)

Πλούσιο είναι το μενού των αθλητικών μεταδόσεων του Σαββάτου (17/3).

Η απουσία αγώνων της Super League, έπειτα από την επ' αόριστον αναβολή του πρωταθλήματος, στρέφει την προσοχή στις αναμετρήσεις της Basket League. Στις 16:30 το Λαύριο υποδέχεται τον Κόροιβο, ο ΓΣΛ Φάρος θα παίξει κόντρα στον Άρη και ο Προμηθέας θα υποδεχθεί τα Τρίκαλα. Η δράση συνεχίζεται στις 18:30 όπου ο ΠΑΟΚ θα παίξει με το Ρέθυμνο. Όλα τα ματς θα μεταδοθούν από τα κανάλια της ΕΡΤ.

Παράλληλα, από την κρατική τηλεόραση θα γίνει η μετάδοση του αγώνα της Καλλιθέας με τον ΟΦΗ στο «Ελ Πάσο» για την Football League, ενώ για την πρώτη κατηγορία του χάντμπολ, ο ΠΑΟΚ υποδέχεται την ΑΕΚ, σ' ένα ματς που θα ξεκινήσεις στις 17:00 και θα μεταδοθεί από την ΕΡΤ.

Συνοπτικά, οι μεταδόσεις:

Σήκωσε την κούπα στην Ρόδο ο ΠΑΟΚ
Σήκωσε την κούπα στην Ρόδο ο ΠΑΟΚ
Παναθηναϊκός: Το «ναι» στην «Pan Asia» και η ΑΜΚ των 27 εκατ. ευρώ
Παναθηναϊκός: Το «ναι» στην «Pan Asia» και η ΑΜΚ των 27 εκατ. ευρώ
Η Ρόμα έκανε... πλάκα στην ΣΠΑΛ
Η Ρόμα έκανε... πλάκα στην ΣΠΑΛ
Παναθηναϊκός: Η επιστολή του Αλαφούζου στην «Pan Asia»
Παναθηναϊκός: Η επιστολή του Αλαφούζου στην «Pan Asia»

08:30 FOX Sports
Ski Classics
Birkebeinerrennet

10:00 FOX Sports
Kings - Devils
NHL

10:30 Eurosport 2
Βορινό σύνθετο: Παγκόσμιο κύπελλο
Klingenthal, Germany

10:30 Eurosport 1
Αλπικό σκι: Παγκόσμιο κύπελλο
Are, Sweden

11:30 Eurosport 1
Αλπικό σκι: Παγκόσμιο κύπελλο
Are, Sweden

11:35 COSMOTE SPORT 5 HD
Moto3: Κατάρ
3ες ελεύθερες δοκιμές

12:30 Eurosport 1
Cross-country σκι: Παγκόσμιο κύπελλο
Falun, Sweden

12:30 COSMOTE SPORT 5 HD
Moto2: Κατάρ
3ες ελεύθερες δοκιμές

13:15 Eurosport 2
Δίαθλο: Παγκόσμιο κύπελλο
Oslo, Norway

13:30 Eurosport 1
Αλπικό σκι: Παγκόσμιο κύπελλο
Are, Sweden

13:30 COSMOTE SPORT 5 HD
MotoGP: Κατάρ
3ες ελεύθερες δοκιμές

14:00 COSMOTE SPORT 3 HD
Κάιζερσλαουτερν - Ζανκτ Πάουλι
Bundesliga 2

14:00 COSMOTE SPORT 2 HD
Ντεπορτίβο λα Κορούνια - Λας Πάλμας
La Liga

14:15 Novasports 2HD
Σουόνσι - Τότεναμ
Κύπελλο Αγγλίας

14:15 Eurosport 1
Αλπικό σκι: Παγκόσμιο κύπελλο
Are, Sweden

14:30 Novasports 1HD
Φούλαμ - ΚΠΡ
Championship

15:00 ΕΡΤ3
Καλλιθέα - ΟΦΗ
Football League

15:30 Eurosport 2
Milan-Sanremo
Ιταλία

15:40 COSMOTE SPORT 5 HD
Moto3: Κατάρ
Κατατακτήριες δοκιμές

16:00 Eurosport 1
Δίαθλο: Παγκόσμιο κύπελλο
Oslo, Norway

16:00 COSMOTE SPORT 4 HD
Τόφας - Μπάνβιτ
Basketball Super League

16:30 COSMOTE SPORT 1 HD
Άιντραχτ Φρανκφούρτης - Μάιντς
Bundesliga

16:30 ΕΡΤ1
Λαύριο - Κόροιβος
Stoiximan.gr Basket League

16:30 ΕΡΤ1
ΓΣΛ Φάρος - Άρης
Stoiximan.gr Basket League

16:30 ΕΡΤ1
Προμηθέας - Τρίκαλα
Stoiximan.gr Basket League

16:30 COSMOTE SPORT 8 HD
Άουγκσμπουργκ - Βέρντερ
Bundesliga

16:30 COSMOTE SPORT 7 HD
Αμβούργο - Χέρτα
Bundesliga

16:30 COSMOTE SPORT 3 HD
Γκλάντμπαχ - Χόφενχαϊμ
Bundesliga

16:35 COSMOTE SPORT 5 HD
Moto2: Κατάρ
Κατατακτήριες δοκιμές

17:00 Eurosport 1
Άλμα με σκι: Παγκόσμιο κύπελλο
Vikersund, Norway

17:00 Novasports 1HD
Γουλβς - Μπέρτον
Championship

17:00 ΕΡΤ3
ΠΑΟΚ - ΑΕΚ
Handball Premier

17:15 COSMOTE SPORT 2 HD
Βαλένθια - Αλαβές
La Liga

17:35 COSMOTE SPORT 5 HD
MotoGP: Κατάρ
4ες ελεύθερες δοκιμές

18:00 Novasports 2HD
Μπορντό - Ρεν
Ligue 1

18:15 COSMOTE SPORT 5 HD
MotoGP: Κατάρ
Κατατακτήριες δοκιμές

18:30 ΕΡΤ1
ΠΑΟΚ - Ρέθυμνο
Stoiximan.gr Basket League

19:00 COSMOTE SPORT 7 HD
Ουντινέζε - Σασουόλο
Serie A

19:00 COSMOTE SPORT 4 HD
Αρμάνι Μιλάνο - Τρεντίνο
Serie A

19:30 COSMOTE SPORT 1 HD
Λίβερπουλ - Γουότφορντ
Premier League

19:30 COSMOTE SPORT 3 HD
Βόλφσμπουργκ - Σάλκε
Bundesliga

19:30 COSMOTE SPORT 2 HD
Ρεάλ Σοθιεδάδ - Χετάφε
La Liga

19:30 Novasports 1HD
Μπόλτον - Άστον Βίλα
Championship

20:00 Eurosport 2
Παγκόσμιο πρωτάθλημα γυναικών
Καναδάς

20:00 COSMOTE SPORT 6 HD
ATP Masters
Indian Wells, ημιτελικά

20:15 COSMOTE SPORT 8 HD
Φεϊρένσε - Μπενφίκα
Πρωτάθλημα Πορτογαλίας

20:45 Novasports 3HD
Αϊντχόφεν - Φένλο
Πρωτάθλημα Ολλανδίας

21:00 Eurosport 1
Formula E
Punta del Este, Uruguay

21:45 COSMOTE SPORT 1 HD
Σπαλ - Γιουβέντους
Serie A

21:45 Novasports 1HD
Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ - Μπράιτον
Κύπελλο Αγγλίας

21:45 COSMOTE SPORT 2 HD
Μπέτις - Εσπανιόλ
La Liga

21:45 Novasports 2HD
Γκενκ - Σταντάρ Λιέγης
Κύπελλο Βελγίου - Τελικός

22:30 COSMOTE SPORT 8 HD
Πόρτο - Μποαβίστα
Πρωτάθλημα Πορτογαλίας

00:00 COSMOTE SPORT 4 HD
Μιλγουόκι Μπακς - Ατλάντα Χοκς
ΝΒΑ


Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies
Με τη χρήση αυτού του ιστότοπου, αποδέχεστε τους Όρους Χρήσης