Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας (10/2)
Πλούσιο είναι το… μενού των αθλητικών μεταδόσεων του Σαββάτου (10/2).
Αναμφίβολα το μεγαλύτερο ενδιαφέρον συγκεντρώνει η αναμέτρηση του Παναθηναϊκού με τον ΠΑΣ Γιάννινα στους «Ζωσιμάδες» στις 19:30. Οι δύο ομάδες αναμετρώνται για την 21η αγωνιστική και η μετάδοση του αγώνα θα γίνει από τη Nova.
Παράλληλα, από το συνδρομητικό της Κάντζας θα γίνει η μετάδοση και των υπολοίπων παιχνιδιών της πρώτης μέρας στην 21η στροφή του πρωταθλήματος. Στις 15:00 η Ξάνθη υποδέχεται την Κέρκυρα, ενώ στις 17:15 ο Πανιώνιος θα παίξει κόντρα στην Λαμία.
Συνοπτικά, οι μεταδόσεις της ημέρας:
09:05 Eurosport 1
Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες - Cross country
7,5 χλμ γυναικών
09:30 Eurosport 2
Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες - Χόκεϊ επί πάγου
Ιαπωνία - Σουηδία (γυναίκες)
12:00 Eurosport 1
Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες - Λουτζ
Απλό ανδρών
12:00 ΕΡΤ2
Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες - Πατινάζ ταχύτητας
1500μ ανδρών, 500μ γυναικών
13:00 ΕΡΤ2
Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες - Δίαθλο
7,5 χλμ σπριντ γυναικών
13:05 Eurosport 1
Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες - Δίαθλο
7,5 χλμ σπριντ γυναικών
14:00 COSMOTE SPORT 2 HD
Βιγιαρεάλ - Αλαβές
La Liga
14:00 Eurosport 2
Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες - Χόκεϊ επί πάγου
Ελβετία - Κορέα (γυναίκες)
14:00 COSMOTE SPORT 6 HD
ATP 250
Σόφια, ημιτελικά
14:00 COSMOTE SPORT 3 HD
Ουνιόν Βερολίνου - Φορτούνα Ντίσελντορφ
Bundesliga 2
14:25 Eurosport 1
Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες - Πατινάζ ταχύτητας
1500μ ανδρών
14:30 COSMOTE SPORT 1 HD
Τότεναμ - Άρσεναλ
Premier League
14:30 Novasports 1HD
Σέφιλντ Γιουνάιτεντ - Λιντς
Championship
14:40 Eurosport 1
Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες - Άλμα με σκι
Άνδρες - 1ος γύρος
15:00 ΕΡΤ3
Πανσερραϊκός - Άρης
Football League
15:00 Novasports 3HD
Ξάνθη - Κέρκυρα
Super League Σουρωτή
15:30 Novasports 4HD
Φιτέσε - Φέγενορντ
Πρωτάθλημα Ολλανδίας
15:30 ΕΡΤ2
Βουλιαγμένη - Ολυμπιακός
Α1 ανδρών
16:00 COSMOTE SPORT 5 HD
Σπαλ - Μίλαν
Serie A
16:00 ΕΡΤ1
All Star Game 2018
Αγώνας μπάσκετ με αμαξίδιο
16:30 COSMOTE SPORT 8 HD
Χόφενχαϊμ - Μάιντς
Bundesliga
16:30 COSMOTE SPORT 3 HD
Μπάγερ Λεβερκούζεν - Χέρτα
Bundesliga
16:30 COSMOTE SPORT 2 HD
Ντόρτμουντ - Αμβούργο
Bundesliga
16:30 COSMOTE SPORT 7 HD
Άιντραχτ Φρανκφούρτης - Κολονία
Bundesliga
17:00 ΕΡΤ2
Ολυμπιακός - ΠΑΟΚ
Volley League
17:00 Ert.gr
ΟΦΗ - Βέροια
Football League
17:15 COSMOTE SPORT 1 HD
Μάλαγα - Ατλέτικο Μαδρίτης
La Liga
17:15 Novasports 1HD
Πανιώνιος - Λαμία
Super League Σουρωτή
18:00 ΕΡΤ1
All Star Game 2018
Rookies - Veterans / Διαγωνισμός τριπόντων
18:00 COSMOTE SPORT 6 HD
ATP 250
Σόφια, ημιτελικά
18:00 Novasports 3HD
Τουλούζ - Παρί Σεν Ζερμέν
Ligue 1
19:00 FOX Sports
Villanova - Butler
NCAA
19:00 ΕΡΤ2
Πανελλήνιο πρωτάθλημα κλειστού
1η μέρα
19:00 COSMOTE SPORT 7 HD
Κροτόνε - Αταλάντα
Serie A
19:30 COSMOTE SPORT 1 HD
Μάντσεστερ Σίτι - Λέστερ
Premier League
19:30 COSMOTE SPORT 3 HD
Μπάγερν Μονάχου - Σάλκε
Bundesliga
19:30 COSMOTE SPORT 2 HD
Λεγανές - Έιμπαρ
La Liga
19:30 Novasports 2HD
ΠΑΣ Γιάννινα - Παναθηναϊκός
Super League Σουρωτή
20:45 Novasports 1HD
Σπάρτα Ρότερνταμ - Αϊντχόφεν
Πρωτάθλημα Ολλανδίας
21:00 Novasports 3HD
Ανζέρ - Μονακό
Ligue 1
21:30 FOX Sports
Creighton - Xavier
NCAA
21:30 COSMOTE SPORT 6 HD
Περούτζα - Τσιβιτανόβα
SuperLega
21:45 COSMOTE SPORT 1 HD
Νάπολι - Λάτσιο
Serie A
21:45 COSMOTE SPORT 2 HD
Ρεάλ Μαδρίτης - Ρεάλ Σοσιεδάδ
La Liga
22:30 COSMOTE SPORT 8 HD
Πορτιμονένσε - Μπενφίκα
Πρωτάθλημα Πορτογαλίας
01:00 COSMOTE SPORT 4 HD
Μπρούκλιν Νετς - Νιου Ορλίνς Πέλικανς
ΝΒΑ
02:00 FOX Sports
Lightning - Kings
NHL
02:00 ΕΡΤ2
Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες - Κέρλινγκ
Μικτό διπλό
02:40 Eurosport 1, ΕΡΤ2
Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες - Σνόουμπορντ
Slopestyle ανδρών - Τελικός
04:00 Eurosport 1
Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες - Αλπικό σκι
Κατάβαση ανδρών - Τελικός
04:45 ΕΡΤ2
Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες - Αλπικό σκι
Κατάβαση - Τελικός
05:30 Eurosport 1
Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες - Καλλιτεχνικό πατινάζ
Σύντομο πρόγραμμα γυναικών