Παρέδωσε… μαθήματα η Σερένα (video)

Παρότι έχασε το πρώτο σετ από την Στίβενς πριν την κερδίσει 2-1 η Σερένα Γουίλιαμς πρόσφερε έναν απίστευτο πόντο στο κοινό του Ρολάν Γκαρός

Η Δευτέρα δεν ξεκίνησε πολύ καλά για την «θρύλο» του τένις Σερένα Γουίλιαμς καθώς βρέθηκε να χάνει με 6-1 το πρώτο σετ του αγώνα της με την Σλοάν Στίβενς, ωστόσο η Γουίλιαμς ανέτρεψε το ματς και νίκησε 2-1. Παρόλα αυτά το πρώτο σετ είχε και μια εντυπωσιακή στιγμή από την διάσημη Αμερικανίδα η οποία παρέδωσε… μαθήματα τένις με έναν εκπληκτικό πόντο.

Δείτε το βίντεο:

Serena Williams amazing lob

Σε κακή μέρα η Serena Williams, αλλά στον συγκεκριμένο πόντο έδειξε την τεράστια κλάση της.

Posted by tennisnews.gr on Monday, June 1, 2015

Γιάννης Αντετοκούνμπο: Παντρεύεται στην Ελλάδα το καλοκαίρι - Πού θα γίνει ο γάμος (vid)
Ολυμπιακός - Άστον Βίλα: Με 1.600 φιλάθλους οι Άγγλοι στο «Γ. Καραϊκάκης»
Ο Γουόρνικ δικαιώνει Παναθηναϊκό και Αταμάν για τα σοβαρά διαιτητικά λάθη στο Game1 με τη Μακάμπι
Αθλητικές μεταδόσεις: Πού θα δείτε Παναθηναϊκός AKTOR - Μακάμπι και τελικό Παναθηναϊκός - Ολυμπιακός