TUF Brasil 4: Τελική οκτάδα, ομάδες για Silva και Rua (video)
SHARE

TUF Brasil 4: Τελική οκτάδα, ομάδες για Silva και Rua (video)

Την πρώτη εμφάνισή του στο TUF Brasil 4 πραγματοποίησε ο Antonio Rodrigo Nogueira, πριν αντικαταστήσει τον Anderson Silva.

Στο δεύτερο επεισόδιο της νεότερης βραζιλιάνικης έκδοσης του ριάλιτι του UFC ολοκληρώθηκε η προκριματική φάση στα τουρνουά των Bantamweights και Lightweights με θεαματικά τελειώματα, ενώ ο «Big Nog» βοήθησε στην κλήρωση για τη διαδικασία επιλογής των δύο ομάδων από τους «Spider» και Mauricio Rua. Εν τέλει, ο «Shogun» όρισε αγώνα του Matheus Nicolau με τον Reginaldo Vieira, που θα προβληθεί στο τρίτο επεισόδιο και θα αποτελέσει το εναρκτήριο ματς των προημιτελικών των Bantamweights.

Παρακάτω όλα τα αποτελέσματα του πρώτου και του δεύτερου επεισοδίου:
BANTAMWEIGHTS
Ο Bruno Gustavo (8-2) κέρδισε τον Franklyn Arrocha (4-0) με νοκ άουτ πρώτου γύρου.
Ο Dileno Lopes (17-1) κέρδισε τον Renato Monaco (10-1) με υποταγή πρώτου γύρου.
Ο Matheus Nicolau (10-1) κέρδισε τον Mateus Vasco (12-1) με υποταγή πρώτου γύρου.
Ο Bruno Korea (4-0) κέρδισε τον Gustavo Sedorio (4-0) με TKO πρώτου γύρου.
Ο Matheus Mattos (8-0) κέρδισε τον Marcos Maju (9-2) με TKO δεύτερου γύρου.
Ο Reginaldo Vieira (12-3) κέρδισε τον Peter Montibeller (7-0) με υποταγή πρώτου γύρου.
Ο Giovanni Soldado (15-1) κέρδισε τον Eduardo Diez (4-0) με ομόφωνη απόφαση των κριτών έπειτα από δύο γύρους.
Ο Leandro Higo (13-2) κέρδισε τον Maycon Silvan (7-2) με υποταγή πρώτου γύρου.

LIGHTWEIGHTS
Ο Joaquim Neto (7-0) κέρδισε τον Carlos Costa (7-1) με TKO τρίτου γύρου.
Ο Nazareno Malegarie (27-3) κέρδισε τον Edson Pereira (12-2) με ομόφωνη απόφαση των κριτών έπειτα από δύο γύρους.
Ο Glaico Franca (12-3) κέρδισε τον Raush Manfio (6-1) με υποταγή δεύτερου γύρου.
Ο Erick Silva (14-4) κέρδισε τον Gabriel Macario (3-0) με TKO δεύτερου γύρου.
Ο Adilson Fernandes (11-4) κέρδισε τον Arlen Viana (8-1) με υποταγή δεύτερου γύρου.
Ο Fernando Bruno (15-2) κέρδισε τον Bruno Murata (6-0) με υποταγή τρίτου γύρου.
Ο Nikolas Motta (6-1) κέρδισε τον Alexandre Cidade (11-1) με ομόφωνη απόφαση των κριτών έπειτα από τρεις γύρους.
Ο Andre Ricardo (3-1) κέρδισε τον Jeferson Negrini (9-0) με TKO πρώτου γύρου.

Και οι ομάδες:
BANTAMWEIGHTS
Anderson Silva: Matheus Mattos, Leandro Higo, Reginaldo Vieira και Bruno Korea.
Mauricio Rua: Matheus Nicolau, Dileno Lopes, Bruno Gustavo και Giovanni Soldado.

LIGHTWEIGHTS
Anderson Silva: Andre Ricardo, Nikolas Motta, Erick Silva και Fernando Bruno.
Mauricio Rua: Nazareno Malegarie, Glaico Franca, Joaquim Neto και Adilson Fernandes.

TUF Brasil 4: Τελική οκτάδα, ομάδες για Silva και Rua (video)

Παναθηναϊκός: «Απευθυνθείτε σε Καραμπέτσο-Ταρνατορο»
Παναθηναϊκός: «Απευθυνθείτε σε Καραμπέτσο-Ταρνατορο»
Nomads 2:Τα tweets της Ψυχίδου για τον Κοργιαλά: «Αυτό το δημόσιο «κατηγορώ»… θα το πληρώσεις»
Nomads 2:Τα tweets της Ψυχίδου για τον Κοργιαλά: «Αυτό το δημόσιο «κατηγορώ»… θα το πληρώσεις»
Σοκ με Ναϊνγκολάν στην Ίντερ
Σοκ με Ναϊνγκολάν στην Ίντερ
Με κεκτημένη ταχύτητα στο ΟΑΚΑ η Ζαλγκίρις (photos)
Με κεκτημένη ταχύτητα στο ΟΑΚΑ η Ζαλγκίρις (photos)


Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies