Ολυμπιακός: Χάλκινο ο Φιλιππάκος

Με το χάλκινο μετάλλιο στις αποσκευές του επιστρέφει από τα Γιάννενα, όπου έλαβε μέρος σε αγώνες ο αθλητής του Ολυμπιακού, Νίκος Φιλιππάκος.

Ο πυγμάχος των Πειραιωτών κατέκτησε την 3η θέση στο Πρωτάθλημα Ενόπλων Δυνάμεων και Σωμάτων Ασφαλείας χάνοντας με 2-1 στα ημιτελικά των 81κ.

Ο «ερυθρόλευκος» που αγωνίστηκε με τα χρώματα του Πυροσβεστικού Σώματος πάλεψε έως το τέλος για την είσοδο του στον τελικό αλλά κάποιες λεπτομέρειες τού στέρησαν την πρόκριση.

Η Πυγμαχία του Ολυμπιακού δείχνει ότι βαδίζει στο σωστό δρόμο και έως το τέλος του 2014 φαίνεται πως έρχονται επιτυχίες τόσο για την Ακαδημία της όσο και για το αγωνιστικό.

Γιάννης Αντετοκούνμπο: Πήγε οικογενειακώς στην Disney World – Πήρε μαζί του και τον Μπρουκ Λόπεζ!
Ποδοσφαιριστής της χρονιάς στην Premier League ο Φόντεν
Premier League: «Αγκαλιά» με τον τίτλο η Μάντσεστερ Σίτι, ελπίζει σε… θαύμα η Άρσεναλ
Κλοπ: Άνοιξε Instagram με συγκινητικό μήνυμα προς τον κόσμο της Λίβερπουλ - «Ήταν μια ερωτική σχέση»