Άνοδος για ΑΕΚ και Παναχαϊκή

Στη Volleyleague θα αγωνίζονται από τη νέα περίοδο ΑΕΚ και Παναχαϊκή, οι οποίες θα καλύψουν τις θέσεις των δύο ομάδων που θα υποβιβαστούν.

Στον πρώτο αγώνα του 3ου τουρνουά των μπαράζ ανόδου που έγινε στην Ορεστιάδα, η ΑΕΚ νίκησε με 3-2 σετ την γηπεδούχο ομάδα και με διαφορά 4 βαθμών η «Ένωση» εξασφάλισε την άνοδο της στην πρώτη κατηγορία του ελληνικού βόλεϊ δύο αγώνες πριν την ολοκλήρωση του τουρνουά. Η ΑΕΚ κατέκτησε τη δεύτερη θέση στη βαθμολογία, καθώς ηττήθηκε 3-2 σετ στο προτελευταίο ματς του τουρνουά από την Παναχαϊκή.

Επιμένει η Νάπολι για τον Τσιμίκα
Γώγος: Για ποιους εξετάζεται 3η δόση του εμβολίου - Τέσσερις σοβαρές μεταλλάξεις του κορονοϊού
Γιουβέντους: Ο επικός τρόπος που ανακοίνωσε την ανανέωση με Κιελίνι
Άρης: Ξανά πρόβλημα ο Μήτρογλου, που μετράει μέρες…

Ηλεκτρικό ρεύμα: Αγωνία για πιθανό μπλακ - άουτ λόγω καύσωνα - 48 διαφορετικά σενάρια για τις βλάβες

Το χρυσό που πράγματι πήρε ο Θοδωρής Ιακωβίδης...

Ολυμπιακοί Αγώνες: Ο «χρυσός» Τεντόγλου χόρεψε συρτάκι το Τόκιο! Η απονομή με τον εθνικό ύμνο (vids)

Καύσωνας: Σε ποιες περιοχές της χώρας ο υδράργυρος θα «χτυπήσει κόκκινο»-Πού θα φτάσει η θερμοκρασία

Λευτέρης Πετρούνιας: Η απονομή κι η υπόσχεση! «Δεν μπορεί να κλείσει η καριέρα μου στην τρίτη θέση»

ΕΜΥ: Ένας από τα ισχυρότερους καύσωνες των τελευταίων τουλάχιστον 40 ετών

Nεκρός ο ηθοποιός Τζέι Πίκετ: Πέθανε στα γυρίσματα της νέας του ταινίας

Κορονοϊός: Νέες οδηγίες από τα CDC προς τους πλήρως εμβολιασμένους λόγω της μετάλλαξης Δέλτα