Λαμία - Ολυμπιακός: Με γκολάρα του Σαμασέκου το 0-1 - Τρία δοκάρια στον αγώνα (video)

Λαμία - Ολυμπιακός: Με έναν κεραυνό του Σαμασέκου στο 44' οι «ερυθρόλευκοι» άνοιξαν το σκορ.

Με ένα πολύ ωραίο σουτ έξω από την περιοχή ο Σαμασέκου άνοιξε το σκορ στο 44ο λεπτό για τον Ολυμπιακό κόντρα στη Λαμία.

Δείτε το γκολ, αλλά και το δοκάρι του Κανός λίγο νωρίτερα:

Δοκάρι είχε και ο Χουάνγκ:

Αλλά και ο Τζανδάρης για τη Λαμία στο ξεκίνημα του ματς:

Ρεμς: Κοινή συναινέσει «διαζύγιο» με τον Στιλ
Άστον Βίλα – Ολυμπιακός: Τα highlights του «ερυθρόλευκου» θριάμβου στο Conference League
Conference League: Η Φιορεντίνα πήρε προβάδισμα για την «OPAP Arena» με γκολ στο 91ο λεπτό
Παναθηναϊκός AKTOR: Ρεκόρ καριέρας ο Σλούκας, κορυφαίος πασέρ στα play offs - Συγκίνηση για τον Πάρη