Σπανός: «Νίκησε η ποιότητα του ΠΑΟΚ» (video)

Ιωνικός-ΠΑΟΚ: Οι δηλώσεις του Δημήτρη Σπανού μετά το ματς.

Ο τεχνικός του Ιωνικού Δημήτρης Σπανός μετά το ματς με τον ΠΑΟΚ στάθηκε στην ποιότητα των φιλοξενούμενων. Αναλυτικά όσα είπε:

«Σήμερα ήμασταν βελτιωμένοι, δεν υπάρχει ήττα εντός προγράμματος. Σήμερα νίκησε το επίπεδο του ΠΑΟΚ, είχαμε δύο-τρεις καλές τελικές πριν το 0-1 και ίσως είχαμε διαφορετικό ματς αν βάζαμε εμείς πρώτοι το γκολ.

Η ποιότητα του ΠΑΟΚ δεν συγχωρεί ατομικά λάθη. Το πρώτο ημίχρονο ήταν καλό για εμάς, το δεύτερο όχι. Είμαι ευχαριστημένος από το πρώτο ημίχρονο, να συνεχίσουμε να παίζουμε έτσι και στη συνέχεια».

ΑΕΚ: «Συμπεριφορές προβοκατόρων προκαλούν ανυπολόγιστη ζημιά στην ομάδα μας»
Euroleague, Μπαρτσελόνα - Ολυμπιακός 77-69: Έμεινε από ενέργεια και η Μπάρτσα έκανε το 1-1
Λίβερπουλ: Συμφωνία με Σλοτ, αυτός ο αντικαταστάτης του Κλοπ
Euroleague: Ισοφάρισε η Μονακό τη Φενέρμπαχτσε μετά από ντέρμπι