Live Chat Ιωνικός-ΠΑΣ Γιάννινα 2-2 (Τελικό)

Ιωνικός-ΠΑΣ Γιάννινα: Παρακολουθήστε ζωντανά στο Onsports την εξέλιξη του αγώνα στο γήπεδο της Νεάπολης.

Κρίσιμο είναι το παιχνίδι του Ιωνικού με τον ΠΑΣ Γιάννινα, καθώς έχει αποκτήσει χαρακτήρα τελικού παραμονής. Οι γηπεδούχοι ακόμα αναζητούν την πρώτη τους νίκη, ενώ και οι Ηπειρώτες «καίγονται» για τους τρεις βαθμούς.

Ο Δημήτρης Σπανός δεν αντιμετωπίζει αγωνιστικά προβλήματα καθώς επιστρέφουν οι Βαλεριάνος, Τσιγκρίνσκι, Σάκιτς, ενώ διαθέσιμος για πρώτη φορά φέτος είναι ο Ούγκο Σόουζα. Το βάρος έχει πέσει από τον Έλληνα τεχνικό στην ψυχολογία, προκειμένου να έρθει επιτέλους η πρώτη νίκη.

Ο ΠΑΣ Γιάννινα δεν έχει ξεκινήσει καλά το πρωτάθλημα και θέλει το «διπλό» για να πάρει ανάσα. Σε σχέση με το παιχνίδι Κυπέλλου με την ΑΕΚ, ο Θανάσης Στάικος δεν υπολογίζει στον Πριόρ, ο οποίος τραυματίστηκε.

Δείτε λεπτό προς λεπτό την εξέλιξη του Ιωνικός-ΠΑΣ Γιάννινα στο Live Chat του Onsports: