Live chat Λεβαδειακός-Αστέρας Τρίπολης 1-1 (Τελικό)

Λεβαδειακός-Αστέρας Τρίπολης: Παρακολουθήστε λεπτό προς λεπτό την αναμέτρηση από το live chat του onsports.gr.

Με την αναμέτρηση Λεβαδειακός-Αστέρας Τρίπολης ξεκινάει η σημερινή μέρα, το δεύτερο πιάτο, της πέμπτης αγωνιστικής της Super League.

Οι δύο ομάδες αναζητούν σήμερα την πρώτη τους νίκη. Ο Λεβαδειακός έχει στην αποστολή τους εξής παίκτες: Μάρκοβιτς, Στογιάνοβιτς, Βήχος, Βινίσιους, Τσάπρας, Τζημόπουλος, Λιάγκας, Μπαχανάκ, Παναγιώτου, Κωνσταντινίδης, Χάμμοντ, Νίκας, Μεχία, Βρακάς, Μουτίνιο, Σκβάρκα, Μπελμόντ, Ρεγκίς, Τορό, Τσιριγώτης, Λούα Λούα και Δούμτσιος.

Ο Αστέρας Τρίπολης θα παραταχθεί χωρίς τους Μουνάφο, Βαλιέντε και Σίτο. Στην αποστολή είναι οι: Παπαδόπουλος, Τσιφτσής, Γκαρθία, Τασουλής, Καρμόνα, Πίτσου, Καστάνιο, Άλβαρες, Τζουκάνοβιτς, Στάνκο, Τιλίκα, Ιγκλέσιας, Μπερτογλιο, Ριέρα, Γκαρντάφσκι, Ντομίνγκεθ, Μπαρτόλο, Μπαράλες, Κρέσπι, Μπενίτο.

NBA: Πιο σκληροί οι Μάβερικς σε επεισοδιακό ματς, θυρίαρχοι Τίμπεργουλφς – Δείτε τα highlights
NBA: Ήττα των Μπακς σε τρομερό ματς, 2-1 οι Πέισερς! – Ξανά εκτός ο Γιάννης Αντετοκούνμπο
Λιγότερους διεθνείς αγώνες θέλει η Premier League
Ιστιοπλοΐα: Πρόκριση στους Ολυμπιακούς Αγώνες για Κοκκαλάνη, Μαραμενίδη και αδέρφια Σπανάκη