Live Chat Παναθηναϊκός-ΠΑΣ Γιάννινα 3-0 (Τελικό)

Παναθηναϊκός-ΠΑΣ Γιάννινα: Παρακολουθήστε λεπτό προς λεπτό την αναμέτρηση στο live chat του onsports.gr.

Ο πρωτοπόρος Παναθηναϊκός δίνει ένα ακόμα ματς στη Λεωφόρο, όπου μετράει τρεις νίκες φέτος κόντρα σε Ιωνικό, Λεβαδειακό και ΑΕΚ.

Το «τριφύλλι» υποδέχεται τον πάντα υπολογίσιμο ΠΑΣ Γιάννινα, ο οποίος κόντρα στον Λεβαδειακό σημείωσε την πρώτη του νίκη. Ο τεχνικός του Παναθηναϊκού Ιβάν Γιοβάνοβιτς δεν υπολογίζει τον τραυματία Κώτσιρα, αλλά γύρισε ο Χουάνκαρ, ενώ υπάρχει ενδεχόμενο να παίξει πρώτη φορά βασικός ο Μπερνάρ.

Στην αποστολή συμπεριλαμβάνονται οι: Μπρινιόλι, Λοντίγκιν, Ξενόπουλος, Βαγιαννίδης, Χουάνκαρ, Ρουμπέν, Σένκεφελντ, Ιωαννίδης, Σπόραρ, Μπερνάρ, Γκάνεα, Σάντσες, Τσέριν, Κουρμπέλης, Αϊτόρ, Μάγκνουσον, Σάρλια, Παλάσιος, Πούγγουρας, Σαβιέρ, Βέρμπιτς, Καμπετσής.

Ο ΠΑΣ Γιάννινα έχει στην αποστολή τους νεοαποκτηθέντες Μπάλαν και Μπακαδήμα, αλλά ο τεχνικός Θανάσης Στάικος δεν έχει στη διάθεσή του τους Πριόρ, Κιάκο, Λώλη και Ριένστρα.

Αναλυτικά η αποστολή του ΠΑΣ Γιάννινα: Σούλης, Αθανασίου, Σόρια, Παντελάκης, Ποζνάνσκι, Εραμούσπε, Μπαγκαλιάνης, Καραχάλιος, Πήλιος, Μπακαδήμας, Τζίμας, Τσάβος, Λιάσος, Μπιλμπάο, Μορέιρα, Σταματελόπουλος, Ροσέρο, Παμλίδης, Φοφανά, Μπάλαν.

Παρακολουθήστε λεπτό προς λεπτό την αναμέτρηση και σχολιάστε στο live chat του onsports.gr.