Παναιτωλικός-ΑΕΚ: Η ώρα και το κανάλι του αγώνα
INTIME

Παναιτωλικός-ΑΕΚ: Μονόδρομος είναι η νίκη για την Ένωση στο Αγρίνιο.

Δύσκολη αποστολή έχει απόψε η ΑΕΚ, η οποία αντιμετωπίζει τον Παναιτωλικό στο Αγρίνιο. Περιθώρια για νέα απώλεια βαθμών δεν υπάρχει για την Ένωση και στόχος είναι μόνο η νίκη, απέναντι σε έναν ανταγωνιστικό αντίπαλο.

Η ομάδα του Γιάννη Αναστασίου βρίσκει σιγά-σιγά ρυθμό και είναι επικίνδυνη επιθετικά, όταν βρίσκει χώρους. Το «διπλό» επί του ΟΦΗ ανέβασε την ψυχολογία των Αγρινιωτών, που θέλουν νίκη και απέναντι στην ΑΕΚ.

Ο Ματίας Αλμέιδα έχει προετοιμάσει καλά την ομάδα του και παρά τις απουσίες των Τσούμπερ και Γιόνσον, θα επιχειρήσει να πάρει τη νίκη, που θα φέρει την ηρεμία στην ομάδα. Εξάλλου, ακολουθεί η διακοπή του πρωταθλήματος, κατά την οποία θα δουλέψει με τους παίκτες στις αδυναμίες.

Το Παναιτωλικός-ΑΕΚ αρχίζει στις 20:00 και θα μεταδοθεί τηλεοπτικά από το CosmoteSport 2HD, ενώ ενημέρωση για την εξέλιξή του θα υπάρχει από το Live Chat του Onsports.

Άστον Βίλα – Ολυμπιακός: Τα highlights του «ερυθρόλευκου» θριάμβου στο Conference League
Conference League: Η Φιορεντίνα πήρε προβάδισμα για την «OPAP Arena» με γκολ στο 91ο λεπτό
Παναθηναϊκός AKTOR: Ρεκόρ καριέρας ο Σλούκας, κορυφαίος πασέρ στα play offs - Συγκίνηση για τον Πάρη
Παναθηναϊκός AKTOR: Αφιέρωσε τη νίκη στον Πάρη ο Αταμάν - «Στο 5ο ματς το ΟΑΚΑ θα είναι φωτιά»