Ολυμπιακός-Βόλος: Γκολάρα ο Οζέγκοβιτς  - Άγρια γιούχα στο ημίχρονο (photos)
Intime

Ολυμπιακός-Βόλος: Γκολάρα ο Οζέγκοβιτς - Άγρια γιούχα στο ημίχρονο (photos)

Ολυμπιακός-Βόλος: Πολλές αποδοκιμασίες στο ημίχρονο από τους «ερυθρόλευκους» οπαδούς. Τρομερό γκολ ο Οζέγκοβιτς.

Άνοιξε λογαριασμό ο αντικαταστάτης του Τομ Φαν Βέερτ και προκάλεσε «έκρηξη» στο Καραϊσκάκη.

Ο Οζέγκοβιτς, που αποκτήθηκε πριν μερικά 24ωρα, έγραψε το 1-0 στο 29' για τον Βόλο, με τον Ολυμπιακό να δείχνει πως δεν είναι καλά.

Οι «ερυθρόλευκοι» δεν μπόρεσαν να βρουν ρυθμό, είχε πολλά θέματα σε επίθεση και άμυνα, ενώ αρκετοί παίκτες έμοιαζαν εκτός κλίματος.

Αυτό είχε ως συνέπεια να αποδοκιμαστούν έντονα άπαντες όταν ολοκληρώθηκε το ημίχρονο, με τον κόσμο του Ολυμπιακού να «βράζει» με την εικόνα της ομάδας του.

Βόλεϊ Γυναικών: Ψυχωμένος Παναθηναϊκός έκανε το 2-2
ΑΕΚ – Παναθηναϊκός: Οι ενδεκάδες του ντέρμπι της Super League - Βασικός ο Αραούχο, εκτός o Μπερνάρ
Λαμία-ΠΑΟΚ 1-1: Πισωγύρισμα και ο τίτλος απομακρύνεται
Ιστιοπλοΐα: Διεκδικούν πρόκριση στους Ολυμπιακούς Αγώνες οι Β. Κοκκαλάνης, Λ. Τσορτανίδης