Live Chat Λαμία-Βέροια 1-1 (Τελικό)

Λαμία-Βέροια: Παρακολουθήστε την αναμέτρηση λεπτό προς λεπτό στο live chat του onsports.gr.

Το τελευταίο εισιτήριο για τη Super League βρίσκει απόψε κάτοχο.

Η Λαμία, για την ακρίβεια, το έχει στα χέρια της και θέλει να το κρατήσει. Η Βέροια με τη σειρά της θέλει να ρίξει την ομάδα της Φθιώτιδας και ν' ανέβει αυτή στη μεγάλη καηγορία.

Σε κάθε περίπτωση, η Λαμία έχει το πάνω χέρι με τη νίκη στον πρώτο αγώνα με 2-1 στην πόλη της Ημαθίας. Στο μπαράζ ανόδου μετράει το εκτός έδρας γκολ και η Βέροια θέλει νίκη με 2-0 ή με ένα γκολ, με σκορ 2-3 και άνω.

Παρακολουθήστε λεπτό προς λεπτό την αναμέτρηση και σχολιάστε στο live chat του onsports.gr

Super League: Ο Γερμανός Σρέντερ ορίστηκε στο ΠΑΟΚ - ΑΕΚ | Οι διαιτητές της αγωνιστικής
Μαρία Σάκκαρη: Πρόκριση στη Μαδρίτη με κυριαρχική εμφάνιση
Γιαννακόπουλος: Mην υπάρξουν αντιδράσεις για τη διαιτησία - Δική μου δουλειά να διασφαλίσω το 50-50
Μακάμπι Τελ Αβίβ: Αλλαγή έδρας για τα ματς με τον Παναθηναϊκό AKTOR και με περισσότερους φιλάθλους