Live Chat Παναθηναϊκός-ΠΑΣ Γιάννινα 4-0 (τελικό)

Παναθηναϊκός - ΠΑΣ Γιάννινα: Παρακολουθήστε ζωντανά στο Onsports την εξέλιξη του ματς της Λεωφόρου

Στη γιορτινή Λεωφόρο ο Παναθηναϊκός φιλοξενεί τον ΠΑΣ Γιάννινα, με τους «πράσινους» μετά και από το νέο μεγάλο αποτέλεσμα κόντρα στον Ολυμπιακό να θέλουν ακόμα μια νίκη για να σφραγίσουν την επιστροφή τους στην Ευρώπη, μετά από πέντε χρόνια.

Από την άλλη ο ΠΑΣ Γιάννινα είχε μια αξιόλογη παρουσία στα play offs, την οποία δεν «χαλάει» φυσικά η ήττα με 3-0 από την ΑΕΚ, σε ένα ματς που οι Ηπειρώτες είχαν να αντιμετωπίσουν αρκετές απουσίες.

Ο Ιβάν Γιοβάνοβιτς μπορεί ξανά να υπολογίζει στις υπηρεσίες των Βέλεθ και Γκατσίνοβιτς, ενώ αντιθέτως Ιωαννίδης κάνει αγώνα δρόμου για να προλάβει τοιν τελικό Κυπέλλου με τον ΠΑΟΚ.

Δείτε λεπτό προς λεπτό την εξέλιξη του Παναθηναϊκός-ΠΑΣ Γιάννινα στο live chat του Onsports