Live Chat ΑΕΚ-ΠΑΣ Γιάννινα 3-0 (τελικό)

ΑΕΚ-ΠΑΣ Γιάννινα: Παρακολουθήστε ζωντανά στο Onsports την εξέλιξη του αγώνα στο ΟΑΚΑ.

Μόνο τη νίκη θέλει η ΑΕΚ κόντρα στον ΠΑΣ Γιάννινα απόψε στο ΟΑΚΑ, για την 8η αγωνιστική των play off.

Στα χαρτιά εύκολο, καθώς ο «Δικέφαλος» δεν έχει καταγράψει ακόμα νίκη εντός έδρας στα play off (δύο ήττες, μια ισοπαλία), ωστόσο κόντρα στον ΠΑΣ έχει κάνει φέτος το 3x3 (1-2 και 2-3 στους «Ζωσιμάδες», 2-0 στο Ολυμπιακό Στάδιο).

Το παιχνίδι είναι must win για την ΑΕΚ, εφόσον θέλει να παραμείνει «ζωντανή» στο κυνήγι της Ευρώπης. Σαφώς πιο ήρεμος και χαλαρός, ο «Άγιαξ της Ηπείρου» δεν εγκαταλείπει κανένα ματς, όπως φάνηκε και στην πρόσφατη νίκη του με 1-0 επί του ΠΑΟΚ, που ήταν η πρώτη του στο μίνι πρωτάθλημα.

Δείτε λεπτό προς λεπτό την εξέλιξη του ΑΕΚ-ΠΑΣ Γιάννινα στο live chat του Onsports