Παναθηναϊκός-ΑΕΚ: Δύο δοκάρια σε ένα λεπτό η Ένωση και 3-0 με Ιωαννίδη το «τριφύλλι»! (videos)

Παναθηναϊκός-ΑΕΚ: Η Ένωση είχε δύο δοκάρια με Ανσαριφάρντ, Τσούμπερ και ο Ιωαννίδης στη συνέχεια έκανε το 3-0 με θαυμάσια εκτέλεση!

Η ΑΕΚ σημάδευε τα δοκάρια και ο Παναθηναϊκός με τον Ιωαννίδη στήνει πάρτι στη Λεωφόρο!

Στο 25’ από λάθος του Παλάσιος, αριστερό σουτ του Καρίμ κόντραρε στον Βέλεθ και έγλειψε το οριζόντιο δοκάρι. Το κόρνερ εκτέλεσε ο Άμραμπατ, μόνος του ο Τσούμπερ στο ύψος του πέναλτι έπιασε μονοκόμματο σουτ κι έστειλε τη μπάλα στο αριστερό δοκάρι!

Δείτε τα δοκάρια της ΑΕΚ

Στο 29' έβγαλε από αριστερά εξαιρετική σέντρα ο Αϊτόρ και στην καρδιά της άμυνας ο Ιωαννίδης, βρήκε θαυμάσια τη μπάλα και την έστειλε στην αριστερή γωνία για το 3-0!!!

Δείτε το γκολ

Μακάμπι Τελ Αβίβ – Παναθηναϊκός AKTOR: LIVE ο «τελικός» για τη σειρά των playoffs της Euroleague
Παναθηναϊκός AKTOR: Στο νοσοκομείο ο Πάρης Δερμάνης
Μακάμπι: Μέσα ο Μπάλντγουιν
Μακάμπι Τελ Αβίβ – Παναθηναϊκός AKTOR: Στην «Aleksandar Nikolic Hall» για το «τελικό» οι «πράσινοι»