ΠΑΣ Γιάννινα: Στην αποστολή για τον Άρη ο Περέα

ΠΑΣ Γιάννινα: Ο Χουάν Χοσέ Περέα βρίσκεται στην αποστολή για την αυριανή αναμέτρηση με τον Άρη.

Ο ΠΑΣ Γιάννινα ολοκλήρωσε την προετοιμασία του για τον αυριανό εντός έδρας αγώνα με τον Άρη και στη διάθεση του Ηρακλή Μεταξύ είναι και ο Χουάν Χοσέ Περέα, ο οποίος παρά το πρόβλημα στο χέρι γυμνάστηκε κανονικά τις τρεις τελευταίες μέρες.

Εκτός, όπως αναμενόταν, έμειναν ο Πίρσμαν και ο Γκαρντάβσκι, οι οποίοι έχουν πρόβλημα στους κοιλιακούς. Το ίδιο και οι Μίνα, Κύρκος που αγωνίστηκαν στο ματς της Κ19 του ΠΑΣ με τον Άρη (τελικό αποτέλεσμα 1-1), Κόντε, Αλ. Τριάδης, Καραγιάννης, Αθανασίου.

Στην αποστολή του ΠΑΣ Γιάννινα είναι οι εξής ποδοσφαιριστές: Λοντίγκιν, Σούλης, Σάλιακας, Παντελάκης, Ρίζος, Εραμούσπε, Ποζνάνσκι, Οικονομόπουλος, Κάργας, Καραχάλιος, Στάνκο, Ντομίνγκεθ, Σιόντης, Λιάσος, Π. Τριάδης, Μπρένερ, Σνάιντερ, Μορέιρα, Λώλης, Περέα.

Άστον Βίλα – Ολυμπιακός: Τα highlights του «ερυθρόλευκου» θριάμβου στο Conference League
Conference League: Η Φιορεντίνα πήρε προβάδισμα για την «OPAP Arena» με γκολ στο 91ο λεπτό
Παναθηναϊκός AKTOR: Ρεκόρ καριέρας ο Σλούκας, κορυφαίος πασέρ στα play offs - Συγκίνηση για τον Πάρη
Παναθηναϊκός AKTOR: Αφιέρωσε τη νίκη στον Πάρη ο Αταμάν - «Στο 5ο ματς το ΟΑΚΑ θα είναι φωτιά»