Live Chat Παναθηναϊκός-Άρης 2-0 (Τελικό)

Παναθηναϊκός-Άρης: Παρακολουθήστε λεπτό προς λεπτό την αναμέτρηση από το live chat του onsports.gr.

Με ένα να πολύ σημαντικό ματς ανάμεσα στον Παναθηναϊκό και τον Άρη ολοκληρώνεται η 16η αγωνιστική της Super League, πρώτη για το 2022.

Το «τριφύλλι» που έκλεισε με θετικό τρόπο το 2021 θέλει να ξεκινήσει καλά και τη νέα σεζόν κόντρα σε μία ομάδα που επίσης διεκδικεί ευρωπαϊκό εισιτήριο. Η ομάδα του Ιβάν Γιοβάνοβιτς είναι στο +2 από τον Άρη και με αγώνα λιγότερο. Οπότε με νίκη θα πάρει ένα σημαντικό προβάδισμα.

Ο Άρης αντίθετα, έχει το -6 να τον ταλαιπωρεί από την αρχή της σεζόν, ενώ για τη συγκεκριμένη αναμέτρηση στη Λεωφόρο, ο Άκης Μάντζιος δεν μπορεί να υπολογίζει τους Μαντσίνι, Γκάμα, Φαμπιάνο, Ματέο Γκαρσία, Καμαρά.

Παρακολουθήστε λεπτό προς λεπτό την αναμέτρηση και σχολιάστε στο live chat του onsports.gr.