Live Chat ΠΑΣ Γιάννινα-Βόλος 3-2 (τελικό)

ΠΑΣ Γιάννινα-Βόλος: Δείτε λεπτό προς λεπτό τον αγώνα για την 13η αγωνιστική της Super League στο Live Chat του Onsports

Ακόμη ένα σπουδαίο αποτέλεσμα για τον ΠΑΣ Γιάννινα στο φετινό πρωτάθλημα, βγάζοντας διπλό επί της Λαμίας στο Πανθεσσαλικό με 1-0, χάρη σε τέρμα του Σάλιακα στο 54′. Τρίτη νίκη για την ομάδα του Ηρακλή Μεταξά στην τελευταία τετράδα αναμετρήσεων, σερί που την έφερε στην τρίτη θέση του βαθμολογικού πίνακα, μαζί με τον ΠΑΟΚ.

Μια τέταρτη σερί ήττα στο πρωτάθλημα για τον Βόλο και δη η πιο πρόσφατη από τον Παναιτωλικό με 2-1 δεν θα μπορούσε να περάσει χωρίς εξέλιξη, με την διοίκηση του συλλόγου να απομακρύνει τον τεχνικό Αμπασκάλ. Ολοένα και ξεχνιέται το θετικό ξεκίνημα των «κυανέρυθρων» στο φετινό πρωτάθλημα και πλέον πρέπει να συνέλθουν αν δεν θέλουν να βρεθούν μέχρι και στις τελευταίες θέσεις της βαθμολογίας.

Κλοπ: Άνοιξε Instagram με συγκινητικό μήνυμα προς τον κόσμο της Λίβερπουλ - «Ήταν μια ερωτική σχέση»
AEK: Η όμορφη «κιτρινόμαυρη» ιστορία του Τάσου με τη φανέλα του Σαμπανάτζοβιτς
Γκιώνης: Συγκλονιστική φωτογραφία με την ελληνική σημαία μετά την πρόκριση στους Ολυμπιακούς Αγώνες