Αστέρας Τρίπολης-Ατρόμητος: Γκολάρες από τον ασταμάτητο Σονί και «πάρτι» οι Αρκάδες (photos)

Αστέρας Τρίπολης-Ατρόμητος: «Πάρτι» από τους Αρκάδες στο πρώτο ημίχρονο με δυο γκολάρες από τον Σονί

Πολύ δυνατά μπήκε στο παιχνίδι με τον Ατρόμητο ο Αστέρας Τρίπολης και βρέθηκε να προηγείται στο πρώτο μέρος με 3-0. Πρωταγωνιστής για τους Αρκάδες αν μη τι άλλο ήταν ο Σονί, ο οποίος άνοιξε το σκορ μόλις στο 7ο λεπτό με γκολάρα από πλάγια θέση.

Ο Ριέρα που πέρασε στο παιχνίδι στο 12ο λεπτό στη θέση του τραυματία Σίτο έκανε το 2-0 στο 20ο λεπτό, για να έρθει και πάλι ο Σονί με νέο πανέμορφο γκολ να κάνει το 3-0. Ο Ατρόμητος μείωσε σε 3-1 στο 45+3΄με ωραίο γκολ του Μουνίθ.

Δείτε στην gallery φάσεις από το πρώτο ημίχρονο

ΑΕΚ – Παναθηναϊκός: Το ρεκόρ της «Ένωσης» κόντρα στους «πράσινους» και το ματς καριέρας του Ελίασον
Elite League: Στο Final 4 ο Ερμής Σχηματαρίου – Υποβιβάστηκε ο Αίας Ευόσμου
Παναθηναϊκός AKTOR – Μακάμπι Τελ Αβίβ: LIVE το Game 2 της σειράς των playoffs της Euroleague
Δ. Γιαννακόπουλος: Επέστρεψε στο ΟΑΚΑ και γνώρισε την αποθέωση!