Άρης-ΠΑΣ Γιάννινα: Περιχαρής ο Περέα – Το σχόλιο για την γκολάρα (photos)

Άρης-ΠΑΣ Γιάννινα: Ο Χουάν Χοσέ Περέα μίλησε για τη μεγάλη νίκη της ομάδας του.

Ο Χουάν Χοσέ Περέα έκανε μία ακόμα εξαιρετική εμφάνιση και τη σφράγισε με ένα τρομερό σκαφτό πλασέ για το 0-3!

Ο Κολομβιανός φορ του ΠΑΣ Γιάννινα δήλωσε μετά τον θρίαμβο επί του Άρη:

«Κάθε χρόνο νιώθω πως εξελίσσομαι και γίνομαι καλύτερος εδώ στην Ελλάδα. Νιώθω χαρούμενος που βρίσκομαι στα Γιάννινα και προσπαθώ να γίνομαι όλο και καλύτερος.

Ξέραμε από πριν για τη δυσκολία του αγώνα με τον Άρη, όμως διαχειριστήκαμε πολύ καλά το παιχνίδι και καταφέραμε μια πολύ μεγάλη νίκη.

Είμαι πολύ χαρούμενος και για το γκολ που πέτυχα. Θέλω να το αφιερώσω στην οικογένειά μου στην Κολομβία καθώς λόγω της πανδημίας εδώ και αρκετό χρονικό διάστημα δεν έχω καταφέρει να ταξιδέψω εκεί.

Το γκολ με βοηθάει να νιώθω καλά, όπως επίσης βοηθάνε τέτοια τέρματα στην συνολική εικόνα της ομάδας μας».

Conference League: Η Φιορεντίνα πήρε προβάδισμα για την «OPAP Arena» με γκολ στο 91ο λεπτό
Παναθηναϊκός AKTOR: Ρεκόρ καριέρας ο Σλούκας, κορυφαίος πασέρ στα play offs - Συγκίνηση για τον Πάρη
Παναθηναϊκός AKTOR: Αφιέρωσε τη νίκη στον Πάρη ο Αταμάν - «Στο 5ο ματς το ΟΑΚΑ θα είναι φωτιά»
Άστον Βίλα - Ολυμπιακός 2-4: Αφεντικό για τον τελικό στην «OPAP Arena» με τεσσάρα