Live Chat ΟΦΗ-Λαμία 0-0 (Τελικό)

ΟΦΗ-Λαμία: Δείτε λεπτό προς λεπτό τον αγώνα

Στο Αγρίνιο βρήκε την πρώτη του φετινή νίκη ο ΟΦΗ, κερδίζοντας μάλιστα με ανατροπή τον Παναιτωλικό και σκορ 2-1. Παρά τις συσσωρευμένες απουσίες όλο αυτό το διάστημα, η ομάδα του Νίκου Νιόπλια παρουσιάζει ένα ανταγωνιστικό πρόσωπο, έχοντας απολογισμό 1-4-1 στις έξι πρώτες αγωνιστικές.

Το αριθμητικό μειονέκτημα λόγω της αποβολής του Ελευθεριάδη νωρίς στο παιχνίδι στοίχισε σε μεγάλο ποσοστό στην Λαμία, που δέχθηκε γκολ από στατική φάση στο 50′ από τον Άρη και έχασε το ματς με 1-0. Έτσι, δεν έδωσε συνέχεια στο σημαντικό διπλό επί του Ιωνικού πριν δύο αγωνιστικές και αυτή η νίκη είναι η μοναδική της στις πρώτες έξι αγωνιστικές (1-1-4).

Δείτε λεπτό προς λεπτό τον αγώνα ΟΦΗ-Λαμία για την Super League από το Live Chat του Onsports

Premier League: Συνέχεια στο… μαρτύριο της Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ
Serie A: Βήμα Champions League η Αταλάντα
Ολυμπιακός: Πονοκέφαλος με Ορτέγκα ενόψει Άστον Βίλα