Live Chat Παναιτωλικός-ΟΦΗ 1-2 (τελικό)

Παναιτωλικός-ΟΦΗ: Δείτε λεπτό προς λεπτό την εξέλιξη της αναμέτρησης μέσα από το Live Chat του Onsports

Καλή εικόνα εκ νέου για τον Παναιτωλικό από το κέντρο και μπροστά στο εντός έδρας ματς με την ΑΕΚ, αλλά πλήρωσε και πάλι τα αμυντικά του κενά για να χάσει το παιχνίδι με 3-1.

Αρκετές τελικές προσπάθειες για την ομάδα του Γιάννη Αναστασίου, που αφήνει θετικές εντυπώσεις, αλλά εσχάτως δεν βοηθούν τα αποτελέσματα, αφού αγνοεί την χαρά της νίκης εδώ και τρεις αγωνιστικές.

Μετά από τέσσερις σερί ισοπαλίες, ο ΟΦΗ υποδέχθηκε τον ΠΑΟΚ σε ένα εξ’ ορισμού απαιτητικό παιχνίδι και δεν απέφυγε την ήττα με 3-1.

Από νωρίς μπροστά στο σκορ και το μόνο που κατάφερε ήταν να μειώσει στο φινάλε του παιχνιδιού με το Ναμπί, που έκανε την επανεμφάνιση του μετά από περίπου έναν χρόνο.

Δείτε λεπτό προς λεπτό την εξέλιξη του Παναιτωλικός-ΟΦΗ μέσα από το Live Chat του Onsports

Ο Γουόρνικ δικαιώνει Παναθηναϊκό και Αταμάν για τα σοβαρά διαιτητικά λάθη στο Game1 με τη Μακάμπι
Αθλητικές μεταδόσεις: Πού θα δείτε Παναθηναϊκός AKTOR - Μακάμπι και τη Μαρία Σάκκαρη
Με... Super Χίροου το Μαϊάμι «λύγισε» τους Σέλτικς κι έκανε το break στη Βοστώνη
Παναθηναϊκός AKTOR – Μακάμπι Τελ Αβίβ: «Τελικός» για την ισοφάριση στο ΟΑΚΑ - Η ώρα και το κανάλι