Live Chat ΠΑΣ Γιάννινα-ΟΦΗ 1-1 (τελικό)

ΠΑΣ Γιάννινα-ΟΦΗ: Παρακολουθήστε λεπτό προς λεπτό τον αγώνα στο live chat του onsports.gr.

Ο ΠΑΣ Γιάννινα φιλοξενεί τον ΟΦΗ σε ένα ενδιαφέρον παιχνίδι για την τέταρτη αγωνιστική.

Αντιμέτωπες είναι δύο ομάδες που δεν έχουν γνωρίσει την ήττα έως τώρα. Ο ΠΑΣ Γιάννινα, μάλιστα, είναι ψηλά με επτά βαθμούς, αφού πέτυχε μεγάλες νίκες εκτός έδρας με τον ΠΑΟΚ κι εντός με τον Παναθηναϊκό κι έμεινε όρθιος στην έδρα του Ιωνικού.

Ο ΟΦΗ δεν ηττήθηκε εκτός από τον Άρη, ήρθε ισόπαλος 3-3 με την ΑΕΚ σε ένα συναρπαστικό ματς και έφερε 0-0 με τον Αστέρα Τρίπολης στο Ηράκλειο. Ένα δύσκολο πρόγραμμα με τρεις από τις ομάδες της περσινής εξάδας.

Παρακολουθήστε την αναμέτρηση λεπτό προς λεπτό στο live chat και σχολιάστε στο onsports.gr