Live Chat ΑΕΚ-Λαμία 1-0 (τελικό)

ΑΕΚ-Λαμία: Δείτε λεπτό προς λεπτό την αναμέτρηση για την 3η αγωνιστική της Super League

Μέσα από τα χέρια της έχασε η ΑΕΚ ένα μεγάλο διπλό στο «Γεντί Κουλέ», προηγούμενη του ΟΦΗ για μεγάλο διάστημα με 3-0, αλλά τα χάλασε όλα από το 78′ και μετά, όπου πρόλαβε να δεχθεί τρία γκολ για το τελικό 3-3.

Στα όρια του έφερε τον Ολυμπιακό η Λαμία την Κυριακή και ειδικά στο φινάλε θα μπορούσε να φτάσει στην ισοφάριση, χάνοντας όμως εν τέλει με 2-1. Στις λεπτομέρειες είχε έρθει η ήττα και στην πρεμιέρα από τον Βόλο με 2-1 και αυτό που της λείπει πλέον είναι κάποιο θετικό αποτέλεσμα.

Δείτε λεπτό προς λεπτό την αναμέτρηση για την 3η αγωνιστική της Super League από το LIVE CHAT του Onsports

ΑΕΚ: «Συμπεριφορές προβοκατόρων προκαλούν ανυπολόγιστη ζημιά στην ομάδα μας»
Euroleague, Μπαρτσελόνα - Ολυμπιακός 77-69: Έμεινε από ενέργεια και η Μπάρτσα έκανε το 1-1
Λίβερπουλ: Συμφωνία με Σλοτ, αυτός ο αντικαταστάτης του Κλοπ
Euroleague: Ισοφάρισε η Μονακό τη Φενέρμπαχτσε μετά από ντέρμπι