Live Chat ΠΑΟΚ-Παναθηναϊκός 0-0

ΠΑΟΚ - Παναθηναϊκός: Δείτε λεπτό προς λεπτό την εξέλιξη της αναμέτρησης για τα playoffs της Super League

Μέσα σε λίγες ημέρες ο ΠΑΟΚ έφτασε σε δύο μεγάλες νίκες, αφού μετά το 2-0 επί του Ολυμπιακού κέρδισε και τον Άρη στο «Κλεάνθης Βικελίδης» την Τετάρτη με 1-0. Από νωρίς μπροστά στο σκορ και με καλή αμυντική προσήλωση σε όλη την διάρκεια της αναμέτρησης κράτησε μέχρι τέλους το υπέρ του προβάδισμα.

Στις καθυστερήσεις έχασε μια μεγάλη νίκη επί της ΑΕΚ ο Παναθηναϊκός και το τέρμα του Ιωαννίδη στο 36′ βρήκε απάντηση στο 92′ για το τελικό 1-1. Η έξοδος στην Ευρώπη δείχνει να απομακρύνεται για την ομάδα του Μπόλονι, εκτός και αν ρεφάρει σήμερα με ένα διπλό στην Τούμπα.

Δείτε λεπτό προς λεπτό την αναμέτρηση και σχολιάστε στο LIVE CHAT του Onsports.