Παναιτωλικός-Λαμία: Σαρωτική η ομάδα της Φθιώτιδας και 0-3 στο ημίχρονο! (videos+photos)

Παναιτωλικός-Λαμία: Με γκολ του Βασιλακάκη στο 24', του Ντέλετιτς στο 27' και του Ρόμανιτς στο 43' η Λαμία πήγε μπροστά στο σκορ στο ημίχρονο με 0-3!

Η Λαμία με τον Μιχάλη Γρηγορίου στον πάγκο έγινε ομάδα και το δείχνει και στο Αγρίνιο κόντρα στον Παναθηναϊκό, όπου στο ημίωρο ήταν μπροστά με 0-2!

Στο 24' επιχείρησε επέλαση από δεξιά ο Ντέλετιτς και σέντραρε στον Βασιλακάκη, ο οποίος με κεφαλιά νίκησε τον Μελίσσα κι έκανε το 0-1.

Πριν συνέλθει από το σοκ ο Παναιτωλικός δέχθηκε και δεύτερο γκολ. Στο 27’ ο Καραμάνος έστρωσε στον Ντέλετιτς κι αυτός με δυνατό σουτ εκτέλεσε τον Μελίσσα για το 0-2!

Στο 43' ο Ρόμανιτς έκανε το 0-3.