ΠΑΟΚ: Το πάθος του Βιεϊρίνια και ο ανακουφισμένος Πάμπλο Γκαρσία! (video+photos)

ΠΑΟΚ: Δείτε πως έζησε ο Αντελίνο Βιεϊρίνια από την εξέδρα το ματς με τον Παναιτωλικό και τις αντιδράσεις του Πάμπλο Γκαρσία.

Ο ΠΑΟΚ είχε δύο πρόσωπα στο ματς με τον Παναιτωλικό.

Ένα κακό πρώτο μέρος, αλλά βρήκε τελικά το γκολ για να πάει στα αποδυτήρια με το 1-0 και ένα εκρηκτικό δεύτερο μέρος. Σε ελάχιστα λεπτά ο ΠΑΟΚ ανέβασε τον δείκτη του σκορ στο 4-0, πήρε τη νίκη με το τελικό 5-0 και ο εκνευρισμένος στο πρώτο ημίχρονο Πάμπλο Γκαρσία, ήταν εμφανώς ανακουφισμένος και χαρούμενος στο τέλος.

Ο Αντελίνο Βιεϊρίνια, παράλληλα, πήρε ανάσες, αλλά έζησε με έντονο τρόπο το ματς από την εξέδρα κι έδινε ακόμα και οδηγίες στους συμπαίκτες του.

Δείτε το βίντεο της ΠΑΕ ΠΑΟΚ για το ματς με τον Παναιτωλικό.