Live Chat Ατρόμητος - Ολυμπιακός 0-1 (τελικό)

Ατρόμητος - Ολυμπιακός: Δείτε λεπτό προς λεπτό την αναμέτρηση στο Περιστέρι για την Super League

Ο πρωτοπόρος και αήττητος Ολυμπιακός δοκιμάζεται στο Περιστέρι, με στόχο να συνεχίσει τα θετικά αποτελέσματα. Ένα γκολ του Χασάν στο τέλος του αγώνα με τον ΠΑΣ Γιάννινα, έδωσε την ευκαιρία στον Ολυμπιακό να κάνει την 14η νίκη του, μετά την ισοπαλία στην Τούμπα με τον ΠΑΟΚ. Ακολούθησε μεσοβδόμαδα η νίκη 3-0 επί του Παναιτωλικού στο Αγρίνιο για το Κύπελλο.

Ο Ατρόμητος δε θέλει να απομακρυνθεί από την εξάδα και έχει δείξει καλό πρόσωπο στα παιχνίδια με τις ομάδες της πεντάδας. Γνώρισε την ήττα από την ΑΕΚ στο τελευταίο παιχνίδι πρωταθλήματος και είναι έβδομος, τρεις βαθμούς από την έκτη θέση, ενώ πήρε ισοπαλία 2-2 στα Γιάννενα για το Κύπελλο στο πρώτο παιχνίδι με τον ΠΑΣ.