Γρηγορίου: «Διεκδικήσαμε το ματς ως το τέλος»

Ο Μιχάλης Γρηγορίου έμεινε ευχαριστημένος από τη διάθεση των παικτών της Λαμίας.

Η Λαμία γνώρισε την ήττα από την ΑΕΚ με 1-0, αλλά ο Μιχάλης Γρηγορίου εμφανίστηκε αισιόδοξος ότι η ομάδα του θα αρχίσει να παίρνει αποτελέσματα.

«Παίζαμε απέναντι σε μία ΑΕΚ η οποία ήθελε τους τρεις βαθμούς. Προηγήθηκε από μία δική μας αδράνεια. Μετά η ΑΕΚ είχε και το δοκάρι. Έκτοτε δε θυμάμαι άλλη φάση της. Ίσως άλλη μία στο δεύτερο ημίχρονο. Εμείς είχαμε μία ευκαιρία με τον Αραμπούλι. Διεκδικήσαμε το ματς ως το τέλος.

Είναι περίεργη περίοδος για εμάς, καθώς έχουμε ματς ανά τρεις ημέρες. Μπράβο στα παιδιά, γιατί τα δίνουν όλα. Κι αν συνεχίσουν έτσι, όπως βλέπω και στις προπονήσεις, με διάθεση, αισιοδοξώ», δήλωσε ο τεχνικός της Λαμίας στην κάμερα της Nova, μετά το τέλος του αγώνα.

Στέφανος Τσιτσιπάς: Για την πρόκριση στον τελικό του Barcelona Open – Ώρα και κανάλι με Λάγιοβιτς
Formula 1: Poleman ο Φερστάπεν με επιβλητικό τρόπο! – Έκανε το «1-2» η Red Bull
Αθλητικές μεταδόσεις: Πού θα δείτε τις μάχες επιβίωσης στη Super League και Μάντσεστερ Σίτι - Τσέλσι
«Κόκκινη τρέλα» για τον Ολυμπιακό: Τα πρωτοσέλιδα των αθλητικών εφημερίδων