Ολυμπιακός-ΝΠΣ Βόλος: Ο Ελ Αραμπί χτύπησε δυο φορές και «καθάρισε» το ματς (videos)

Ολυμπιακός-ΝΠΣ Βόλος: Δείτε πως πήρε προβάδισμα η ομάδα του Πέδρο Μαρτίνς με τα δυο γκολ του Ελ Αραμπί

Στην ανατροπή έφτασε ο Ολυμπιακός στο 66ο λεπτό όταν ο Καμαρά πέρασε στον Αραμπί αφού πρώτα γλίστρησε ο Ντεντάκης, ο Μαροκινός ντρίμπλαρε τον Κολόμπο και με σουτ μέσα από την περιοχή και αριστερά, σκόραρε για το 2-1.

Δείτε το γκολ του Ελ Αραμπί

Μάλιστα ο Μαροκινός στο 80ο λεπτό έμεινε όρθιος παρά το κράτημα της φανέλας από τον Κολόμπο, σούταρε με το αριστερό μέσα από την περιοχή και σκόραρε για το 3-1.

Super League: Ο Γερμανός Σρέντερ ορίστηκε στο ΠΑΟΚ - ΑΕΚ | Οι διαιτητές της αγωνιστικής
Μαρία Σάκκαρη: Πρόκριση στη Μαδρίτη με κυριαρχική εμφάνιση
Γιαννακόπουλος: Mην υπάρξουν αντιδράσεις για τη διαιτησία - Δική μου δουλειά να διασφαλίσω το 50-50
Μακάμπι Τελ Αβίβ: Αλλαγή έδρας για τα ματς με τον Παναθηναϊκό AKTOR και με περισσότερους φιλάθλους