Ατρόμητος-Απόλλων Σμύρνης 2-2: Τα highlights από το Περιστέρι (photos+video)

Δείτε τις καλύτερες στιγμές από την ισοπαλία του Ατρόμητου απέναντι στον Απόλλωνα Σμύρνης.

Πολύ καλό παιχνίδι διεξήχθη στο Περιστέρι, όπου Ατρόμητος και Απόλλων Σμύρνης αναδείχτηκαν ισόπαλοι 2-2. Η «Ελαφρά Ταξιαρχία» προηγήθηκε δύο φορές, στα πρώτα λεπτά κάθε ημιχρόνου, με τους Φατιόν και Ιωαννίδη.

Οι γηπεδούχοι όμως απάντησαν δύο φορές με τον ίδιο… τρόπο. Ο Γιώργος Μανούσος εκτέλεσε εύστοχα και τα δυο πέναλτι που κέρδισε ο Ατρόμητος και χάρισε στην ομάδα του τον βαθμό της ισοπαλίας.

Δείτε τα στιγμιότυπα από το παιχνίδι στο Περιστέρι…

Μακάμπι Τελ Αβίβ: Αλλαγή έδρας για τα ματς με τον Παναθηναϊκό AKTOR και με περισσότερους φιλάθλους
Σούπερ προσφορά* από το Pamestoixima.gr για τη σημερινή μάχη του Παναθηναϊκού στη Euroleague
Γιάννης Αντετοκούνμπο: Παντρεύεται στην Ελλάδα το καλοκαίρι - Πού θα γίνει ο γάμος (vid)
Ολυμπιακός - Άστον Βίλα: Με 1.600 φιλάθλους οι Άγγλοι στο «Γ. Καραϊκάκης»