Απόλλων Σμύρνης-ΠΑΣ Γιάννινα: Μυθικό γκολ με σομπρέρο στην Ριζούπολη (videos+photos)
6 SHARES

Απόλλων Σμύρνης-ΠΑΣ Γιάννινα: Δείτε πως οι φιλοξενούμενοι πήραν προβάδισμα στο παιχνίδι λίγο πριν τη λήξη του πρώτου ημιχρόνου

Παρότι όλα έδειχναν ότι Απόλλων Σμύρνης και ΠΑΣ Γιάννινα θα πήγαιναν στο ημίχρονο στο 0-0, τελικά οι φιλοξενούμενοι με ένα ξέσπασμα πήραν προβάδισμα (2-0) στο παιχνίδι. Συγκεκριμένα οι φιλοξενούμενοι προηγήθηκαν με γκολάρα του Παμλίδη στο 43ο λεπτό για να κάνουν το 2-0 στο 45+3΄με δράστη τον Ελευθεριάδη, μετά από ασίστ με σομπρέρο του Πίρσμαν.

Παναθηναϊκός: Προφυλάσσονται Βέλεθ και Σάρλια
ΠΑΟΚ: Κατέθεσε την έφεση για τα επεισόδια με Άρη
Αστέρας Τρίπολης: Αυτά είναι τα προβλήματα για το ματς με την ΑΕΚ
Περιστέρι: Ανακοινώθηκε το διαζύγιο με Μανωλόπουλο

Μετάλλαξη «Όμικρον»: Η 3η δόση του εμβολίου των Pfizer/BioNTech αδρανοποιεί την παραλλαγή

ΟΗΕ: Σε καμία περίπτωση δεν ειναι αποδεκτός ο υποχρεωτικός εμβολιασμός

Πέθανε ο επιχειρηματίας και «πατέρας» των τετραδίων SKAG, Θεόδωρος Σκαγιάς

Προειδοποίηση Αρναούτογλου: Πολύ σοβαρή η επιδείνωση του καιρού με εν δυνάμει επικίνδυνες καταιγίδες

Μαρτυρία για την τραγωδία στο Νέο Ηράκλειο: «Είχε έρθει στο φαρμακείο με μαχαιριά στον λαιμό»

Πάτρα: Με διαφορά λίγων ωρών «έφυγαν» δύο αδέρφια που νοσούσαν από κορονοϊό

Συγκλόνισε ο ηθοποιός Νικ Κάνον: Ανακοίνωσε on air ότι πέθανε ο πέντε μηνών γιος του