Ολυμπιακός: Έγραψε ιστορία με τα πιο γρήγορα γκολ!

Κάθε ρεκόρ έσπασε το βράδυ του Σαββάτου ο Ολυμπιακός, απέναντι στον Πανιώνιο.

Οι «ερυθρόλευκοι» ισοπέδωσαν τους Νεοσμυρνιώτες, με το τελικό 4-0 να έχει διαμορφωθεί ήδη από το 24' της χθεσινής συνάντησης στο «Γ. Καραϊσκάκης».

Στα 9 πρώτα λεπτά άλλωστε οι παίκτες του Μαρτίνς είχαν ήδη σκοράρει τρεις φορές, κάτι που πετυχαίνουν για πρώτη φορά οι Πειραιώτες στην 61χρονη ιστορία τους στην Α' Εθνική.

Ρεκόρ όμως αποτελούν και τα 4 γκολ σε 24 λεπτά, κάτι που επίσης δεν είχε ξανασυμβεί.

Αρχίζει καριέρα προπονητή ο Φαν Πέρσι
Ο Εμανουέλ Μακρόν έπαιξε σε ποδοσφαιρικό αγώνα υπό τις οδηγίες του Βενγκέρ και συμπαίκτη τον Καρεμπέ
Premier League: Η τεχνητή νοημοσύνη της DANZ προβλέπει πρωταθλητή, υποβιβασμό και πρώτο σκόρερ
ΑΕΚ – Παναθηναϊκός: Τα highlights της νίκης τίτλου των «κιτρινόμαυρων» κι οι δηλώσεις Αλμέιδα, Τερίμ