Ολυμπιακός – Άρης 4-2: «Ερυθρόλευκο» πάρτι στο… ρελαντί! (video+photos)

Δείτε πως ο Ολυμπιακός επικράτησε εύκολα 4-2 του Άρη για τη 19η αγωνιστική της Super League και ανέβηκε ξανά στην κορυφή της βαθμολογίας…

Περίπατο έκανε ο Ολυμπιακός κόντρα στον Άρη, νίκησε 4-2 και είναι ξανά μόνος – πρώτος στη βαθμολογία της Super League. Οι «ερυθρόλευκοι» απειλήθηκαν αρχικά αλλά βρήκαν γκολ με τον Γκιλιέρμε και τον Ελ Αραμπί.

Ο Άρης θέλησε να αντιδράσει και μείωσε με τον Ρόουζ, όμως, ο Ελαμπντελαουί έκανε το 3-1 πριν τελειώσει το πρώτο ημίχρονο.

Ο Ολυμπιακός σκόραρε και στο δεύτερο ημίχρονο, με το 6/6 από το σημείο του πέναλτι που πέτυχε ο Ματιέ Βαλμπουενά, ενώ ο Άρης πέτυχε και το δεύτερο γκολ του με τον Ρόουζ…

Δείτε τα highlights του αγώνα…

Highlights : Olympiakos 4 vs 2 Aris Thessaloniki

Ο Εμανουέλ Μακρόν έπαιξε σε ποδοσφαιρικό αγώνα υπό τις οδηγίες του Βενγκέρ και συμπαίκτη τον Καρεμπέ
Premier League: Η τεχνητή νοημοσύνη της DANZ προβλέπει πρωταθλητή, υποβιβασμό και πρώτο σκόρερ
ΑΕΚ – Παναθηναϊκός: Τα highlights της νίκης τίτλου των «κιτρινόμαυρων» κι οι δηλώσεις Αλμέιδα, Τερίμ
Μπαρτσελόνα – Ολυμπιακός 75-77: Ξεκίνημα με «break» οι «ερυθρόλευκοι» | «Διπλό» και για τη Φενέρ