Φέστα: «Μπορούσαμε να κερδίσουμε, είμαι περήφανος»

Απόλυτα ικανοποιημένος από το come back της ΑΕΛ και το τελικό 2-2 κόντρα στον Παναιτωλικό στο Αγρίνιο, εμφανίστηκε ο Τζανλούκα Φέστα…

Η Λάρισα στο ημίχρονο του αγώνα στο Αγρίνιο με αντίπαλο τον Παναιτωλικό, έδειχνε… καταδικασμένη να ηττηθεί αφού ήταν πίσω στο σκορ 2-0 και δεν είχε καλή εικόνα. Στο δεύτερο ημίχρονο, όμως, οι «βυσσινί» ήταν εξαιρετικοί και κατάφεραν να ισοφαρίσουν 2-2 κι αυτός ήταν ένας λόγος για να είναι υπερήφανος ο προπονητής τους, Τζανλούκα Φέστα, μετά το τέλος του αγώνα.

«Είμαι πολύ περήφανος για τους παίκτες μου. Πάλεψαν αρκετά. Γύρισαν το παιχνίδι από το 2-0 και θα μπορούσαμε να είχαμε κερδίσει», είπε χαρακτηριστικά στην κάμερα της Nova μετά το τέλος του αγώνα…

Αρχίζει καριέρα προπονητή ο Φαν Πέρσι
Ο Εμανουέλ Μακρόν έπαιξε σε ποδοσφαιρικό αγώνα υπό τις οδηγίες του Βενγκέρ και συμπαίκτη τον Καρεμπέ
Premier League: Η τεχνητή νοημοσύνη της DANZ προβλέπει πρωταθλητή, υποβιβασμό και πρώτο σκόρερ
ΑΕΚ – Παναθηναϊκός: Τα highlights της νίκης τίτλου των «κιτρινόμαυρων» κι οι δηλώσεις Αλμέιδα, Τερίμ