ΑΕΚ-Ολυμπιακός 1-1: Τα γκολ του αγώνα και η απίστευτη χαμένη ευκαιρία του Φετφατζίδη (video)

Δείτε πως διαμορφώθηκε το τελικό 1-1 ανάμεσα στην ΑΕΚ και τον Ολυμπιακό.

Με γκολ του Τάσου Μπακασέτα στο 90΄, η ΑΕΚ ισοφάρισε 1-1 τον Ολυμπιακό στο μεγάλο ντέρμπι της 6ης αγωνιστικής της Super League.

Οι «ερυθρόλευκοι» κρατούσαν στα χέρια τους τη νίκη με υπέροχο γκολ του Κώστα Φορτούνη από το 58΄, όμως ο «Μπάκα» είπε την τελευταία λέξη.

Στο 4ο και τελευταίο λεπτό των καθυστερήσεων, ο Φετφατζίδης αστόχησε εξ επαφής χάνοντας γκολ που δεν... χάνεται.

Δείτε τα γκολ και την χαμένη ευκαιρία του «Φέτφα» ΕΔΩ

Μπαίνει στο χειρουργείο ο Έντσο Φερνάντες
ΑΕΚ: «Συμπεριφορές προβοκατόρων προκαλούν ανυπολόγιστη ζημιά στην ομάδα μας»
Euroleague, Μπαρτσελόνα - Ολυμπιακός 77-69: Έμεινε από ενέργεια και η Μπάρτσα έκανε το 1-1
Λίβερπουλ: Συμφωνία με Σλοτ, αυτός ο αντικαταστάτης του Κλοπ