ΠΑΟΚ - Τούμπιζε 4-0: Τα γκολ του αγώνα

Θετική ήταν η εκκίνηση του «Δικέφαλου» στα φιλικά προετοιμασίας, με το 4-0 επί των Βέλγων.

Η ομάδα του Αλεξάνταρ Στανόγεβιτς πήρε εύκολα τη νίκη 4-0 στο πρώτο τεστ ενόψει της νέας αγωνιστικής σεζόν. Οι «ασπρόμαυροι» σημείωσαν από δύο τέρματα σε κάθε ημίχρονο.

Αρχικά, στο 12’ ο Πρίγιοβιτς άνοιξε το σκορ και στο 31’ ο Ενρίκε διπλασίασε τα τέρματα των Θεσσαλονικέων. Στο 64’ ο Μπίσεσβαρ έγραψε το 3-0 και το τελικό 4-0 σημείωσε με πέναλτι ο Κουλούρης στο 79ο λεπτό.

Δείτε…

Τα γκολ του ΠΑΟΚ με Τούμπιζε

Άρης-Αστάνα: Εκτός τελευταία στιγμή ο δήμιος του πρώτου αγώνα Τομάσοφ με πυρετό!
Βόλος: Ανακοίνωσε Ρεγκατίν, τελειώνει και του Ορόθ (photos)
ΑΕΚ-Βελέζ: «Ζωντάνεψε» ξανά το ΟΑΚΑ - Το μήνυμα της «Ένωσης» (video+photos)
ΑΕΚ: Επιμένουν στο Ιράν για Γκαγιέντι! (Photos)

Χαρδαλιάς: Ενα βήμα πριν τη λήψη νέων μέτρων στη Μύκονο και την Ίο

Κορονοϊός: Σαρώνει η μετάλλαξη «Δέλτα» με 1.339 νέα κρούσματα - Πού εντοπίζονται

Συναγερμός από το ECDC: Στο «πορτοκαλί» σχεδόν όλη η Ελλάδα - «Κόκκινη» ξανά η Κρήτη

Καιρός: Έκτακτο δελτίο από την ΕΜΥ - Έρχονται πολύ υψηλές θερμοκρασίες

Πόθεν έσχες: Οι πλούσιοι και φτωχοί της Βουλής

Αλάσκα: Συγκλονιστικά βίντεο από το σεισμό των 8,2 Ρίχτερ

Μαρία Ιωαννίδου για Φιλιππίδη: Μου την «έπεσε» και εμένα - Με έχει βιάσει ο θείος μου, τι να κάνουμε

Καρμοίρης - ΕΡΤ: Το πρώτο σχόλιο για την απομάκρυνσή του από τη δημόσια τηλεόραση