«Μάχη» για την… ασυλία
Με 20 παίκτες αναχώρησε για τη Θεσσαλονίκη ο Λεβαδειακός εν όψει της αυριανής «μάχης» με τον Ηρακλή.
Το παιχνίδι είναι κρίσιμο και για τις δύο ομάδες, στην προσπάθεια που κάνουν για παραμονή και οι «πράσινοι» θα προσπαθήσουν να πάρουν τη νίκη στη Θεσσαλονίκη για να αυξήσουν το προβάδισμά έναντι του «Γηραιού».
Οι 20 παίκτες που βρίσκονται στη λίστα του Γιάννη Χριστόπουλου για τον αγώνα με τον Ηρακλή είναι οι Ναμάσκο, Μοσχονάς, Τριποτσέρης, Νιάς, Μεντί, Ουόν, Βούρος, Μιλιάζες, Μουλόπουλος, Κουλιμπαλί, Ζεζίνιο, Τόνι Σίλβα, Λάτσι, Καραχάλιος, Καλτσάς, Γιουσούφ, Σουμπίνιο, Καραμπουέ, Βασιλείου και Γιακουμάκης.