Γκρανέρο: «Κάναμε κακό ξεκίνημα»

Τα πρώτα λεπτά της αναμέτρησης με την Κέρκυρα στο νησί των Φαιάκων έκριναν την εξέλιξη του αγώνα σύμφωνα με τον τεχνικό της Βέροιας

Η Βέροια είχε άσχημη εικόνα στα πρώτα λεπτά του εκτός έδρας αγώνα με την Κέρκυρα (4-0) κι έδωσε τη δυνατότητα στους γηπεδούχους να «κλειδώσουν» τη νίκη, όπως επεσήμανε μετά το τέλος του αγώνα ο Χοσέ Γκρανέρο. «Είχαμε πολύ κακό ξεκίνημα στο ματς. Η αντίπαλη ομάδα μάς παρέσυρε στα πρώτα λεπτά, έβαλε τρία γκολ και κάπου εκεί τα πράγματα έγιναν πολύ δύσκολα για εμάς» ανέφερε μεταξύ άλλων ο Ισπανός τεχνικός της «βασίλισσας του Βορρά».

Λιγότερους διεθνείς αγώνες θέλει η Premier League
Ιστιοπλοΐα: Πρόκριση στους Ολυμπιακούς Αγώνες για Κοκκαλάνη, Μαραμενίδη και αδέρφια Σπανάκη