Κέρκυρα: Η... μπηχτή με τα σουβλάκια! (photo)

Παράπονα από τη διαιτησία του Βοσκάκη είχαν οι άνθρωποι της Κέρκυρας, παρά τη νίκη τους (3-2) στην έδρα του Λεβαδειακού.

Στην επίσημη σελίδα της ΠΑΕ Κέρκυρα στο Facebook, αναρτήθηκε μετά το τέλος του αγώνα ένα μήνυμα που είχε αποδέκτες τους Βοιωτούς και τον ρέφερι Βοσκάκη, αφού οι «Φαίακες» είχαν μεγάλα παράπονα από τη διαιτησία του Κρητικού ρέφερι. Στην Κέρκυρα φωνάζουν για αρκετές φάσεις που δεν καταλογίστηκαν υπέρ τους, αλλά και για την ευκολία με την οποία έβγαζε τις κάρτες ο διαιτητής.

Έτσι, μετά το τέλος του ματς, ανάρτησαν μήνυμα στο Facebook το οποίο ανέφερε: «1 κόκκινη, 7 κίτρινες, 6 λεπτά καθυστερήσεις... 3 σουβλάκια κερασμένα από την Κέρκυρα!»!